חדשות 24 » וידאו ותמונות - מקומי » צוק איתן: ב"וקסברגר" חילקו אלפי ספרים לילדי אשדוד - תמונות

צוק איתן: ב"וקסברגר" חילקו אלפי ספרים לילדי אשדוד - תמונות

במלכות וקסברגר החליטו לעשות מעשה ולתת לילדים אפשרות להירגע מעט מהמלחמה. בשיתוף פעולה ייחודי עם מחלקת התרבות התורנית בעיריית אשדוד -יצאה מלכות וקסברגר לשטח. ניידת מקושטת עם הכיתוב "מלכות וקסברגר מחבקת את תושבי הדרום עד שיבוא שלום" הסתובבה ברחבי העיר וחילקה אלפי ספרי ילדים של מלכות וקסברגר לילדי אשדוד.

הניידת עצרה, והספרים חולקו לילדי כל המגזרים שהיו מאושרים מהמתנה הבלי צפויה בשיאה של המלחמה. בחמאס בינתיים לא יצאו לפנסיה ובעיצומה של החלוקה פילחה אזעקה את העיר. החלוקה לא נפסקה והמשיכה להתנהל במלא המרץ... במקלט כמובן. הורים רבים שיבחו בכל פה את היוזמה והודו למלכות וקסברגר על הרעיון החביב שייתן לילדים זמן איכות של הנאה ואמונה גם יחד "זה מחמם את הלב שחושבים עלינו" אמרה לנו מ.ל. שלקחה ספר עבור ילדיה. "וזה בהחלט מתנה מתאימה בשבילנו כעת, כשאנו בבית ביחד רוב היום...הילדים חסרי מעש, ולא תמיד זה קל."

האמן האגדי ר' יואל וקסברגר שהספרים,כמו רעיון חלוקתם הם פרי מחשבתו- אומר "היה ברור לי שאנו במלכות וקסברגר נרתמים ומושיטים יד לתושבי הדרום, להשתתף במעט במה שאנחנו יכולים, אמנם אנחנו לאחווים את תחושותיהם של תושבי הדרום ,אך כולנו עם אחד וניסינו מעט לעזור. תמיד עזרנו, בתחום שלנו, במה שאפשר.. וכשחושבים על הילדים שסגורים בבתיהם בחופשת הקיץ אפשר לדמיין את הקושי. בכל אופן, עם הספרים צפויות לילדים [וגם למבוגרים...] שעות של הנאה מול הציורים האומנותיים והמרהיבים. אנו בטוחים שהספרים יעלו חיוך על פניהם וייקחו אותם לעולם אומנותי וקסום. אני מקווה" מסיים ר' יואל וקסברגר:" שנוכל תמיד להמשיך ולהעלות חיוך על פניהם של עם ישראל אך רק מסיבות משמחות"

צילום: סוכנות הידיעות "חדשות 24"  יום ראשון כ"ב בתמוז תשע"ד
  


© כל הזכויות שמורות לאתר "חדשות 24"לרכישת מדיה (תמונות, וידאו ועוד) או להזמנת צלמים חייגו (24 שעות) 050-818-2424

למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   חדשות 24 » וידאו ותמונות - מקומי » צוק איתן: ב"וקסברגר" חילקו אלפי ספרים לילדי אשדוד - תמונות
מבזקים ותמונות | מבזקי חדשות | פרסום באתר | צור קשר | אודות האתר