חדשות 24 » וידאו ותמונות - אקטואליה » הלווית הקדושים שנרצחו בפיגוע בשכונת הר נוף - וידאו וגלריה

הלווית הקדושים שנרצחו בפיגוע בשכונת הר נוף - וידאו וגלריה

אלפים השתתפו במסע הלווית הקדושים הרב קלמן לוין הי"ד. הרב אברהם גולדברג הי"ד. הרב אריה קופינסקי הי"ד. והרב משה טוורסקי הי"ד. שנרצחו בטבח הבוקר בבית הכנסת בשכונת הר נוף בירושלים, מתנדבי איחוד הצלה איבטחו את מסע ההלוויה.

צילום: אהרון גולדשטיין - סוכנות הידיעות "חדשות 24"  יום שלישי כ"ה בחשון תשע"ה
 © כל הזכויות שמורות לאתר "חדשות 24"לרכישת מדיה (תמונות, וידאו ועוד) או להזמנת צלמים חייגו (24 שעות) 050-818-2424

למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
1. להזכיר ש"הצניעות צריך שיפור 26-11-2014 00:31
* דן סגל
נראה לי שמרן שליט"א שכח להזכיר ש"הצניעות צריך שיפור גדול"ולנו שמרגישים קרוב לד’ ית’ חייבים עכשיו ומיד “לשפר הצניעות”
“הצניעות אפ’ אצל החרדים בוכה בשמים”

יש לי עצה לכל בת מלך מלכי המלכים הקב”ה. אני לא רבנית אבל עוד יש לי לב ומדברת בכאב גדול פנימי!

נא תכבדי את עצמך – וגם הסביבה תכבד אותך יותר!!! איך אני יודעת שהצניעות שלנו צריך שיפור? בגלל כשאני הולכת וברחוב ורואה את כל הפאות המסולסלות ואת הבגדים הצמודים והפרוצים ביותר כל חלקי הגוף בולטים!! כן אני יכולה להעיד שאני רואה “כל” חלקי הגוף בולטות אפילו מחלק גדול מנשי החרדים אז מה אם הגוף מכוסה.. אבל איפה הצניעות שלנו! איפה רבונו של עולם בלב שלנו? איפה הקשל בלב שלנו לקב”ה? איפה ההרגש שלנו? איפה היראת שמים שלנו? איפה שרה באוהל? איפה הצניעות של אשה כשרה- יראת ד’? איפה שקר החן והבל היופי? זה מזעזע!!! תגידו לי איך השם יתברך יכול לראות ולסבול את זה ועוד מי דורש מהנשים האלו להתלבש בפריצות?

מי דורש? הנשים תמימות שטוענות “אני עושה את זה בשביל בעלי” ועל זה ד’ מאוד כועס עכשיו זה הבושה הכי גדולה לחרדים שהבעל לא שומר את העינים שלו ומסתכל ברחוב בנשים פרוצות ורוצה שאשתו תתלבש יפה (שהיא התלבש כ-ז-ו-נ-ה כשאר נשי חרדים עם חצאיות מיני חולצות צמודות…) שמושכת העין של בחורי חמד ואברכים בושה!!! אלף אלפי פעם!!! אני פשוט מזועזעת שהשם ישמור את כל עם ישראל וכולם יזכו לעשות תשובה שלמה באהבה ובשמחה.

חז”ל אומרים שאלמלא נתנה תורה היינו לומדים צניעות מחתול תראו איך הם בקושי נראים עושים צרכים לעומת הכלב ההופכי לו והם מכסים במדויק. נראה שד’ נותן לנו כלי להשפיע רק ננצל. אנא ד’ בזכות התשובה של הנשים צדקניות שמהיום ילבשו רק מטפחת אמור לכל צרותינו די.

אנחנו בדור האחרון שלפני הגאולה- דור בו תנאים לא רצו להיות. ועכשיו המלחמה האחרונה היא המלחמה על קדושת ישראל. היצר הרע משתולל עכשיו בהבינו שעוד רגע קרב סופו והוא יודע “אלוקים של ישראל שונא זימה הוא” אז הוא מנסה להגיע לכל סוגי הציבור בישראל וגם לצערנו אצל החרדים..

על כן בנות ישראל קדושות עלינו להתחזק ולהיות בעוז ותעצומות נפש בכדי לקיים והדר בלבושנו ואז יקוים בנו הפסוק ותשחק ליום אחרון. כי בזכות נשים צדקניות יבוא גואל! ובל נטעה יש לנו אחריות גדולה מאוד על שלום עם ישראל וכן זה מתבטא במלבושינו אנחנו לא לבד בעולם. על כל איבר ואיבר שברא ד’ באישה ביקש ואמר “בתי היי צנועה” וגם לחרדיות יש מה לשפר החצאית הקצרה כדאי שתחזור להיות ארוכה הפאה המתנופפת כדאי שתהיה מטפחת. ובכלל אנחנו חיילים של המלך הבנים שלו ואנו לא חסים על כבוד השכינה הקדושה? בואו נתחזק ונביא יחד את הגואל!!!

אפילו “הגויה” המלכה של אנגליה שומרת על צניעות כמו שחרדית צריכה לשמור והיא יודעת שכבודה של בת מלך פנימה כל שכן כשמדובר במלך העולם ולא בבשר ודם. פירוש המילה צניעות הוא מלשון “להצניע” – כלומר להצניע כל האיברים..
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   חדשות 24 » וידאו ותמונות - אקטואליה » הלווית הקדושים שנרצחו בפיגוע בשכונת הר נוף - וידאו וגלריה
מבזקים ותמונות | מבזקי חדשות | פרסום באתר | צור קשר | אודות האתר