חדשות 24 » צרכנות ושיווק » המקובל ר' בניהו שמואלי השיק יין בכשרות בד"צ בית יוסף - צפו

המקובל ר' בניהו שמואלי השיק יין בכשרות בד"צ בית יוסף - צפו

ראשי ומנהלי 'יקבי חברון' ביקרו במעונו של המקובל הרב בניהו שמואלי והתברכו על ידו לרגל ליין המוצרים החדש שהושק בכשרות בד"ץ בית יוסף. חברי המשלחת בראשות מנכ"ל החברה, היינן החרדי ומייסד היקב הרב יעקב שלום קליין הציגו בפני הרב שמואלי את המוצרים החדשים שזכו להכשר בד"ץ בית יוסף ובירכו לחיים לרגל ההשקה.

המקובל הרב בניהו שמואלי התעניין על השיטות הכשרותיות המחמירות של היקב וסיפר כי בעבר ביקר ביקב בחברון ועמד מקרוב אחר הליך הייצור המהודר. היינן החרדי ומייסד היקב הרב יעקב שלום קליין סיפר לרב כי מאז הקמתו של היקב הנהיגו ב'יקבי חברון' את החומרות הנהוגות לשיטת מרן הבית יוסף, ועתה הם שמחים לזכות את ציבור מהדרי הכשרות בליין מוצרים חדש בהכשר בד"ץ בית יוסף. בין המוצרים החדשים שהושקו, יין לקידוש 'יום השישי' שיופץ בבקבוק 750 מ"ל וכן מיץ ענבים 'תירוש מהדרין' שיופץ בבקבוק ליטר. הרב שמואלי הודה להנהלת היקב על פעילותם ואמר כי מדובר בבשורה עבור ציבור יוצאי עדות המזרח. במהלך השיחה הוזכר כי בעת שמחת החתונה של חסידות בעלזא, כאשר הופיע מרן הגר"ע יוסף זצ"ל בחתונה הוא בירך 'לחיים' על היין מתוצרת יקבי חברון אשר כיום זוכה לכשרות המהודרת של בד"ץ מחזיקי הדת בעלזא ובד"ץ בית יוסף.

לאחר ברכותיו הלבביות נכנסו ראשי היקב להתברך אצל אביו של הרב בניהו, המקובל הישיש הרב שלום שמואלי שבירכם אף הוא לרגל השקת ליין המוצרים החדש.

צילום: סוכנות הידיעות "חדשות 24"  יום רביעי כ"ב בשבט תשע"ה
 
© כל הזכויות שמורות לאתר "חדשות 24"לרכישת מדיה (תמונות, וידאו ועוד) או להזמנת צלמים חייגו (24 שעות) 050-818-2424

למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   חדשות 24 » צרכנות ושיווק » המקובל ר' בניהו שמואלי השיק יין בכשרות בד"צ בית יוסף - צפו
מבזקים ותמונות | מבזקי חדשות | פרסום באתר | צור קשר | אודות האתר