חדשות 24 » וידאו ותמונות - קהילות הקודש » כאלף איש, ובראשם גדולי ישראל, ביקרו הלילה בקבר יוסף
רב שלום ארוש הרב עמאר והרב אברהם יוסף בקבר יוסף רב שלום ארוש הרב עמאר והרב אברהם יוסף בקבר יוסף
צילום: חדשות 24

כאלף איש, ובראשם גדולי ישראל, ביקרו הלילה בקבר יוסף

ידיעה ותמונות: לרגל ספירת "יסוד שביסוד" עלו הלילה כאלף איש ובראשם גדולי ישראל לקבר יוסף הצדיק בשכם בליווי כוחות הביטחון, מדובר במספר הגבוה ביותר של אוטובוסים שהורשו להיכנס למתחם מאז שננטש הקבר בידי כוחות הביטחון.

מאת: נחי גל - "חדשות 24"   יום רביעי כ"ו באייר תשס"ט
קישורים ממומנים** טס לאומן? או לאוקראינה? כנס..**
קישורים ממומנים

קרוב לאלף איש מכל רחבי הארץ מכל החוגים עלו הלילה לציון קברו של יוסף הצדיק בשכם .
העליה שנעשתה בתיאום מלא עם החטיבה המרחבית שומרון נערכה לרגל ספירת "יסוד שביסוד" המיוחסת ליוסף הצדיק שבו נוהגים לעלות מידי שנה למקום מיזה שנים קדמוניות.בין הבאים נראו רבנים ואישי ציבור ובראשם הרב הראשי לישראל הרב שלמה משה עמאר שליט"א שנשא במקום תפילה מיוחדת למען כלל ישראל ,וכן הרב אברהם יוסף שליט"א רבה של העיר חולון ,הרב המקובל הרב יורם אברג'ל,מנתיבות ,הרב שלום ארוש ראש ישיבת חוט של חסד מירושלים.

וכן גאב"ד חניכי הישיבות ר' מרדכי גרוס שליט"א. יו"ר 'אגודת יסוד עולם' הרב חיים רייכר שאירגנה את העליה הביע שביעות רצון רבה מכמות המתפללים הגדולה אשר לדבריו מדובר במספר הגבוה ביותר של אוטובוסים שהורשו להיכנס למתחם מאז שננטש הקבר בידי כוחות הביטחון, ובד בבד מביע צער רב על המוני עם ישראל שלא התאפשר להכניסם למרות המאמצים הרבים שנעשו לכך ומקוה שבקרוב יצליחו להתגבר על ההגבלות הרבות.

באגודה מציינים לשבח את מח"ט שומרון אל"מ איציק ביטון שאיפשר את העליה לציון ואף מגביר בהדרגה את כמות האוטובוסים, כמו כן דאגה האגודה לכיבוד קל במקום לרווחת הציבור.

ֳ₪ֳ¸ֳ¡ ֳ²ֳ®ֳ ֳ¸ ֳ¹ֳ¬ֳ©ֳ¨
ֳ₪ֳ¸ֳ¡ ֳ²ֳ®ֳ ֳ¸ ֳ¹ֳ¬ֳ©ֳ¨"ֳ  ֳ°ֳ«ֳ°ֳ± ֳ¬ֳ¶ֳ©ֳ¥ֳ¯ ֳ®ֳ¬ֳ¥ֳ¥ֳ₪ ֳ²"ֳ© ֳ©ֳ¥"ֳ¸ ֳ©ֳ±ֳ¥ֳ£ ֳ²ֳ¥ֳ¬ֳ­ ֳ₪ֳ¸ֳ¡ ֳ§ֳ©ֳ©ֳ­ ֳ¸ֳ©ֳ©ֳ«ֳ¸.


ֳ₪ֳ¸ֳ¡ ֳ¹ֳ¬ֳ¥ֳ­ ֳ ֳ¸ֳ¥ֳ¹ ֳ₪ֳ¸ֳ¡ ֳ²ֳ®ֳ ֳ¸ ֳ¥ֳ₪ֳ¸ֳ¡ ֳ ֳ¡ֳ¸ֳ₪ֳ­ ֳ©ֳ¥ֳ±ֳ³
ֳ₪ֳ¸ֳ¡ ֳ¹ֳ¬ֳ¥ֳ­ ֳ ֳ¸ֳ¥ֳ¹ ֳ₪ֳ¸ֳ¡ ֳ²ֳ®ֳ ֳ¸ ֳ¥ֳ₪ֳ¸ֳ¡ ֳ ֳ¡ֳ¸ֳ₪ֳ­ ֳ©ֳ¥ֳ±ֳ³

ֳ₪ֳ®ֳ·ֳ¥ֳ¡ֳ¬ ֳ₪ֳ¸ֳ¡ ֳ ֳ¡ֳ¸ֳ₪ֳ­ ֳ§ֳ© ֳ₪ֳ¸ֳ¡ ֳ ֳ¸ֳ¥ֳ¹ ֳ¥ֳ₪ֳ¸ֳ¡ ֳ²ֳ®ֳ ֳ¸
ֳ₪ֳ®ֳ·ֳ¥ֳ¡ֳ¬ ֳ₪ֳ¸ֳ¡ ֳ ֳ¡ֳ¸ֳ₪ֳ­ ֳ§ֳ© ֳ₪ֳ¸ֳ¡ ֳ ֳ¸ֳ¥ֳ¹ ֳ¥ֳ₪ֳ¸ֳ¡ ֳ²ֳ®ֳ ֳ¸
לרכישת מדיה (תמונות, וידאו ועוד) או להזמנת צלמים חייגו (24 שעות) 050-818-2424

למעלה

תגובות הגולשים:
19. אשרינו שזכינו 14-10-2013 22:50
* שושי
בסד אשרינו שזכינו שהעמיד לנו הקבה ישתבח שמו לעד צדיקים שמתפללים עלינו בחירוף נפש והולכים לקברי צדיקים כדי ללמד זכות על עם ישראל באשר הם ה ישמור אותם וייתן להם חיים ארוכים וטובים בטוב ובנעימים אמן
18. עפולה 25-6-2009 11:36
* עופר יוסף
משהו יכול לתת תשובה מתי ואיך אפשר לפקוד את הציון או מספר טלשל מארגני נסיעות לקבר יוסף??? תודה צדיקים
17. ל-10 ו-11 את בכלל מכירה את אנשי יצהר ? 4-6-2009 19:06
* שריאל
יצהר הוא הישוב כמעט הכי פחות ציוני שיש בי"ש (אחרי כפר תפוח) כחייל ומתנחל אני יודע שזורקים שם הרבה פעמים אבנים על רכבים של הצבא והם לוחמים נגד המדינה הרבה פעמים יותר מהחרדים.

זה לא כבוד גדול גם את גם אני וגם אנשי יצהר לא יכולים לעמוד אפילו שעה אחת בלי צהל שהוא ידו הארוכה שלו ית'את מזכירה לי את היהודי שטבע בנהר והתפלל לקב"ה שיציל אותו ופתאום הגיע סירה עם מחלצים אך הוא סרב לעלות כי רצה שהקב"ה יציל אותו וכך גם סירב כשבא מסוק עד שטבע.

כשעלה למעלה פנה אליו ית' "אני בטחתי רק בך למה לא עזרת לי? ענה לו הקב"ה "שלחתי לך סירה ומסוק ולא עלית ! "תמשיכי להכתיב לקב"ה מתי ואיך יבוא המשיח ועם איזו כיפה את רוצה שהוא יבוא אני בטוח שהוא מקשיב לתפילות האלה - ו צ ו ח ק .

16. בזכות הברסלבים!!!! 31-5-2009 21:39
* נתנאל שניר
כל מה שהצבא מוכן בכלל לאשר כניסות לקבר יוסף פעם בחודשזה אך ורק בזכות המסירות הנפש של ברסלב ולכן הם צריכים לנהל את זה בבלעדיות ...יגעת ומצאת תאמין!!
15. ברנד נמאסת 31-5-2009 05:36
* יוסף
עם פילוסופיות הארורות שלך כלך לך לפינתך העלובה בעמנועל
14. לחיים אשריך 30-5-2009 21:00
* עדינו העצני
13. פרגנו קרדיט לרייכר 24-5-2009 23:39
* עמי ליבמן


מי שעושה מגיע לו קרדיט הרב רייכר ידוע בגיזרה ובכלל בנושא הטיפול בכניסות לקברי צדיקים מזה שנים רבות גם אצל כוחות הבטחון הוא מוכר שנים ושלא כמו אחרים הוא יודע לעשות זאת בטוב טעם ודעת ולא סתם הוא מעורר כבוד אצל הגורמים האחראים בכל מקום אם זה בשכם אם זה אצל יהושע בן נון ואם זה בחברון שבעים זקנים אבנר בן נר קבר רחל עתניאל בן קנז נתן הנביא וגד החוזה מר בר רב אשי בצפון ועוד קברים שרבים מהגולשים לא שמעו עליהם ובודאי אינם יודעים היכן קבריהם על כן אחזק את ידיך ואומר לחזק: חזק ואמץ ב"ה שישנם מתי מספר של עסקני קדושה שפועלים ללא מטרות פרסום אלא בהתלהבות ואש קודש.עלה והצלח!!!12. רייכר תותח 21-5-2009 16:45
* משיח
עזבו שטויות הרב רייכר דואג כבר שנים לקברי צדיקים והוא לא צריך קרדיט מאף אחד הוא עושה את זה לשם שמים אותו דבר היה בקבר רחל ובחברון שבמשך שנים הוא ארגן כניסות לכל המקומות בלי פרסום. והציבור יודע כמה הוא משקיע מזמנו היקר עבור קברי הצדיקים. לכן הרב רייכר חזק ואמץ ואל תסתכל על כל הקנאים
11. רק ברסלב! 21-5-2009 16:13
* בתיה שטרן
זה לא סוד עד כמה החבר'ה משכם אחד-יצהר אוהבים את החרדים ומבחינתם מי שהוא לא ציוני כמוהם אין לו זכות בכלל להגיע לקבר יוסף והמטרה שהם כ"כ דואגים כביכול לכניסות זה רק בשביל לכבוש עוד חלק בארץ ישראל ולא ממש מענין אותם יוסף הצדיק שנלחם על קדושה במסירות נפש וודאי לא שמח לקבל אצלו נשים וגברים בעירבוביא נוראה וד "ל.
10. רק ברסלב! 21-5-2009 16:12
* בתיה שטרן
זה לא סוד עד כמה החבר'ה משכם אחד-יצהר אוהבים את החרדים ומבחינתם מי שהוא לא ציוני כמוהם אין לו זכות בכלל להגיע לקבר יוסף והמטרה שהם כ"כ דואגים כביכול לכניסות זה רק בשביל לכבוש עוד חלק בארץ ישראל ולא ממש מענין אותם יוסף הצדיק שנלחם על קדושה במסירות נפש וודאי לא שמח לקבל אצלו נשים וגברים בעירבוביא נוראה וד "ל.
9. תפסיקו ליצור פירוד ולדבר רע זה בטוח שיוסף לא רצה 21-5-2009 09:08
* שטראוס
8. אין היום ג' שבועות 21-5-2009 07:17
* יצחק ברנד
למספר 4

דעת האדמו"ר מסטמר לא נתקבל בעם ישראל וכולם הולכים לכותל מערבי וציבור החרדי לוחם למען כשרות קו 2 לכותל ואין חוששין כלל לדרך של האדמו"ר מסטמר זצ"ל

רבים רבים מציבור החרדי גרים במה שנכבש במלחמת ששת הימים (באותו זמן שנכבש הכותל וקבר יוסף) כל שכונות מזרחיות של ירושלים כגון סנהדריה המורחבת ורמת אשכול ונוה יעקב ורמות כולל רמות פולין וכן רמת שלמה וכן העיירות מודיעין עלית וביתר.

ובכלל מי שחושש מה שנכבש ע"י הציונים מאי נפקא מינה אם נכבש במלחמת השיחרור או במלחמת ששת הימים הרי הכל נעשה ע"י הציונים (למי שמכחיש שזה בא מהקב"ה)

אלא מאי אנו צריכים לומר לא כוחם ועוצם ידם של הציונים עשו את החיל הזה אלא כי הוא הנותן לך כח לעשות חיל למען הקים את בריתי אשר נשבע לאבותנו כיום הזה

הצבא הוא חלק ההשתדלות אבל יסוד הדבר בא מהקב"ה והוא נתן לנו את הארץ וזה כולל כל מה שנכבש בין במלחמת השיחרור ובין במלחמת ששת הימים אף שנעשה ע"י יהודים שאין שומרים תורה ומצוות

ולא גרע הכיבוש מכיבוש של ירבעם בן יואש שהחשיבו הנביא וחז"ל ככיבוש וז"ל הירושלמי חלה פרק ב' הל' א' כתיב (מלכים ב' י"ד) הוא השיב את גבול ישראל מלבא חמת עד ים הערבה כדבר ה' א-לקי ישראל אשר דבר ביד עבדו יונה בן אמיתי הנביא וכו' רבי חנינא ורב מנא חד אמר כל מה שכבש יהושע כבש זה וחרינא אמר יותר ממה שכבש יהושע כבש זה תנא ר' חדוד מסעייה לר' מנא ימים קלין עשו ישראל באותו הארץ וע' ספרי (דברים א ח) לתת להם אלו באי הארץ ולזרעם אלו בניהם אחריהם אלו שכבשו דוד וירבעם.

אף שרוב הדור היו עובדי ע"ז (מ"ב י"ד כ"ג) בשנת חמש עשרה שנה לאמציה בן יואש מלך יהודה מלך ירבעם בן יואש מלך ישראל ארבעים ואחת שנה: ויעש הרע בעיני ה' לא סר מכל חטאות ירבעם בן נבט אשר החטיא את ישראל: הוא השיב את גבול ישראל מלבוא חמת עד ים הערבה כדבר ה' א-לקי ישראל אשר דבר ביד עבדו יונה בן אמיתי הנביא אשר מגת חפר: כי ראה ה' את עני ישראל מרה מאד ואפס עצור ואפס עזוב ואין עוזר לישראל: ולא דבר ה' למחות את שם ישראל מתחת השמים ויושיעם ביד ירבעם בן יואש:הפלסטינאים הם לא הבעלים על א"י אלא הקב"ה נתן לנו את א"י כמבואר בכל ספר בראשית ע' רש"י בתחילת התורה

האדמו"ר מסטמר זצ"ל ניצל בשואה ע"י רכבת קסטנר וישראל קסטנר היה ציוני מובהק שליח של הסוכנות הציוני וביום כ"א כסלו הגיע הרכבת לשוויץ ועד עצם היום הזה עושים בכל קהילות סטמר שמחה גדולה ויום חגיגה להכרת הטוב להקב"ה על ההצלה של האדמו"ר זצ"ל שההשתדלות נעשה דרך ציוני מובהק וא"כ מה גרע כותל מערבי וקבר יוסף זה וזה נעשה ע"י השתדלות של הציונים וזה וזה בא מהקב"ה כי הוא הנותן לך כח לעשות חיל

7. רק רייכר לחרדים 20-5-2009 20:46
* נתנאל
אולי יש כאלו מהמתנחלים שמארגנים כניסות לשכם עוד חאפלות עבור ציבור המתנחלים בערבוביות וכד' אבל רק הרב רייכר דואג לציבור החרדי שיוכל להיכנס כראוי לקודש הקדשים לקבר יוסף ועוד צדיקים כמובן שיש לו את הגיבוי של סבו הרב ברלנד שליט"א אבל גם בזכות עצמו הוא עסקן חזק ותותח על...אחד שיודע...
6. חיזוק הרב רייכר 20-5-2009 20:41
* חסיד
אין כמו אגודת יסוד עולם שהיא הבלעדית שדואגת שיבואו רבנים אמיתיים ולא כמו שכם אחד שהביאו בקושי את הרב יזדי שמוחרם בכלל. אשריך הרב רייכר חזק ואמץ וזכות יוסף הצדיק תגן עליך ובכל אשר תפנה תצליח!
5. ליוסף 20-5-2009 20:30
* ליבמן
אל תערבב...שניהם מארגנים את הכניסות ואתה מוזמן לברר יותר לעומק דרך מי הרב עמאר הגיע אתמול
4. יש אישור מהמלוכה? 20-5-2009 18:47
* יואל
כידוע בספר על הגאולה ועל התמורה כתב הרבי מסאטמער על האיסור לילך למקומות שנכבשו על ידי הציונים הכופרים הכובשים בשנת תשכ"ז. כגון הכותל ועוד.ללכת לקבר של צדיק זה ענין גדול אך לא במחיר של כניעה לכופרים הציונים הכובשים והשתמשות בצבאם הטמא המשוקץ המיוסד על ג' ראשי העבירות - גילוי עריות עבודה זרה ושפיכות דמים.על פי דת תורתנו הקדושה צריכים לקבל עול הגלות ולבקש את רשות המלכות - במקרה דידן הפאלעסטינים וכן צריך לעשות. ידוע לי על כמה וכמה מקרים בהם פנו למנהיגי הערבים ובקשו את רשותם והם נתנו אותה בחפץ לב.במקרה שכזה אין שום חשש.
3. טעות בכתבההמארגנים הם לא יסוד עולם אלא שכם 1 20-5-2009 18:28
* יוסף
חיים רייכר לוקח את הקרדיט לעצמורק המתנחלים מאגודת שכם 1 הם העומדים בתיאום עם הצבא ומארגנים את האוכל והסדרנים והכלישר כוח להם על כל הארגון וחבל שהם לא מקבלים את מה שמגיע להם..אחד שיודע.
2. הרב רייכר חזק וברוך!!! 20-5-2009 13:12
* יהודי
אשריך שאתה דואג להביא את גדולי ישראל לקבר יוסף
1. תודה רבה:-) 20-5-2009 12:59
* יענקי
אחלה תמונות
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
קוד אימות
הכנס קוד אימות:
חדשות 24 » וידאו ותמונות - קהילות הקודש » כאלף איש, ובראשם גדולי ישראל, ביקרו הלילה בקבר יוסף

וידאו ותמונות - קהילות הקודש
 · לקראת ההילולא: היערכות להגעת הרבבות לקבר רחל אמנו - וידאו ותמונות
| יום שני ו' בחשון תש"פ
 
 · בני ברק: רבבות במסע הלווית מרן הגר"נ קרליץ זצ"ל - תמונות
| יום שלישי כ"ג בתשרי תש"פ
 
 · ט' באב בחברון: אלפים הגיעו לקונן על החורבן - גלריית ענק
| יום ראשון י' באב תשע"ט
 
 · תמונות: מאות בהילולת המלוב''ן רבי יצחק גברא זיע''א
| יום רביעי כ"א בתמוז תשע"ט
 
 · תמונות: 'חתן מאהל' לנכדת כ"ק האדמו"ר מהארנסטייפל
| יום חמישי ח' בתמוז תשע"ט
 
 · אלפים נהרו להילולת יוסף הצדיק בקברו בשכם - תמונות
| יום חמישי א' בתמוז תשע"ט
 
 · אלפים נהרו לתפילה בקבר יוסף הצדיק - תמונות
| יום שישי כ"ו באייר תשע"ט
 
 · רבבות יגיעו ממוצ"ש לקבר שמואל הנביא - תמונות מההיערכות
| יום שישי כ"ו באייר תשע"ט
 
 · בעקבות האיריווזיון: עצרת תפילה בביתר עילית - גלריה
| מוצאי שבת י"ג באייר תשע"ט
 
 · תמונות: אדמו"רים רבנים ומשפיעים בהילולת יהושע בן נון בכפר חרס
| יום רביעי כ"ו בניסן תשע"ט
 

מוסדות רחל אימנו | פרסום באתר | צור קשר | אודות האתר