חדשות 24 » בריאות - ארגוני חסד - הצלה וחירום » מאות הגיעו לאוהל הבריאות של "איחוד הצלה" ברמת גן - תיעוד

מאות הגיעו לאוהל הבריאות של "איחוד הצלה" ברמת גן - תיעוד

מאות איש הגיעו להיבדק ב'אוהל הבריאות' שהוקם בחצר בניין חברת "הראל" ברמת גן במסגרתו ערכו מתנדבי 'איחוד הצלה' בדיקת מדדים קצרה לאזרחים.

מנכ"ל איחוד הצלה משה טייטלבאום מספר: "זאת השנה הרביעית בה אנו מקימים את 'אוהל הבריאות' של 'איחוד הצלה' בשיתוף חברת 'הראל' במתחם החברה ברמת גן, אנשי רפואה מתנדבים מ'איחוד הצלה' ערכו לעוברי אורח סדרת בדיקות מדדים קצרה במטרה לזהות יתר לחץ דם, רמת סוכר גבוהה בדם וסימנים נוספים שיכולים להעיד על מחלות כרוניות. במהלך היום מצאנו כי חלק מהנבדקים שהעידו כי מצב בריאותם תקין הופתעו לגלות כי תוצאות הבדיקות מצביעות על מדדים שאינם תקינים. לאלו המלצנו להמשיך בבדיקות אצל רופא המשפחה".

לפני חמש שנים הציל משה טייטלבאום, אז חובש מתנדב ב'איחוד הצלה' וכיום מנכ"ל הארגון, את חייו של השי סמר שלקה בדום לב. באוגוסט 2010 התמוטט השי סמר בביתו בבית שמש. הוא לקה בדום לב. ראשון להגיע אליו היה משה טייטלבאום, אז חובש מתנדב ב"איחוד הצלה" וכיום מנכ"ל הארגון. "כשהגעתי למקום השי היה ללא דופק וללא נשימה", סיפר טייטלבאום. "יחד עם חובשים נוספים שהגיעו למקום נתנו להשי מספר שוקים חשמליים באמצעות מכשיר הדפיברילטור וכבר במקום לבו חזר לפעום". "חובשי 'איחוד הצלה' הצילו את חיי", אומר סמר בהתרגשות. "בזכות התגובה המהירה של משה ומתנדבי 'איחוד הצלה' אני נמצא היום בחיק משפחתי".

לאחר שהתאושש, חזר סמר לעבודתו כאנליסט בחברת הביטוח "הראל" ושמר על קשר עם טייטלבאום. במטרה לקדם את נושא הצלת החיים בישראל, החליטו השניים להוביל את "אוהל הבריאות", מיזם משותף ל'איחוד הצלה' וחברת הביטוח 'הראל', שמסייע בשמירה על בריאות הציבור בישראל.

צילום: אורי דייויס - סוכנות הידיעות "חדשות 24"  יום שישי ב' בתמוז תשע"ה
  © כל הזכויות שמורות לאתר "חדשות 24"לרכישת מדיה (תמונות, וידאו ועוד) או להזמנת צלמים חייגו (24 שעות) 050-818-2424

למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   חדשות 24 » בריאות - ארגוני חסד - הצלה וחירום » מאות הגיעו לאוהל הבריאות של "איחוד הצלה" ברמת גן - תיעוד
מבזקים ותמונות | מבזקי חדשות | פרסום באתר | צור קשר | אודות האתר