חדשות 24 » וידאו ותמונות - מוזיקה ורדיו » צפו: אלי ביגון בסינגל-קליפ בכורה ייחודי וחדשני - מוכרחים להמשיך!!!

צפו: אלי ביגון בסינגל-קליפ בכורה ייחודי וחדשני - מוכרחים להמשיך!!!

הזמר והיוצר המוכשר מארה"ב, אלי ביגון, משיק סינגל-קליפ בכורה ייחודי וחדשני. ביגון, בוגר ישיבת ישיבת "מיר" ובנו של מלך מקהלות הילדים הלא הוא ירחמיאל ביגון האגדי, מנהלה המוסיקלי של "פרחי מיאמי". "את כל חיי הבוגרים העברתי בישיבת מיר, שם השרישו בי אהבת תורה אמיתית, לימדו אותי מה הוא טעם בלימוד, ושם ינקתי את יסודות ההשקפה שאותם אני מנסה להעביר בשירה שלי"

"השיר החדש, הוא בעצם מסר שאני מבקש להעביר לכל היהודים, מה היא הגישה שאנו צריכים לנקוט מול הכאב העצום והסבל שכלל ישראל עובר, ושלמרות הכל 'מוכרחים להמשיך' הלאה ולהאמין בה' שיעזור לנו לעבור את זה". השיר עובד ומוקסס בידי האח חנניה ביגון, הקליפ צולם ובוים על ידי שייע פריד, שניהם, לדברי ביגון "העלו את רמת ההפקה לגבהים חדשים". הסינגל "מוכרחים להמשיך", לא נשמע כמו שיר חסידי טיפוסי, אלא סטייל חדש בפני עצמו שביגון מביא איתו. "אני מקוה ומאמין שהוא יתקבל באהבה גדולה", אומר אלי ביגון.

קרדיטים: לחן ושירה: אלי ביגון עיבוד ומיקס: חנניה ביגון מאסטרינג: לארי גייטס מילים: אלי וש. ביגון וידאו הפקה ועריכה: שייע פריד צילום: שייע פריד ושרולי ספלס הקליפ צולם ב-Systems 2 studio

צילום: שייע פריד ושרולי ספלס  יום חמישי ט' באדר א' תשע"ו
 

© כל הזכויות שמורות לאתר "חדשות 24"לרכישת מדיה (תמונות, וידאו ועוד) או להזמנת צלמים חייגו (24 שעות) 050-818-2424

למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   חדשות 24 » וידאו ותמונות - מוזיקה ורדיו » צפו: אלי ביגון בסינגל-קליפ בכורה ייחודי וחדשני - מוכרחים להמשיך!!!
מבזקים ותמונות | מבזקי חדשות | פרסום באתר | צור קשר | אודות האתר