חדשות 24 » וידאו ותמונות - מוזיקה ורדיו » צפו: ישי ריבו בקליפ ושיר חדש "קול פעמונים" - קליפ האנימציה

צפו: ישי ריבו בקליפ ושיר חדש "קול פעמונים" - קליפ האנימציה

המתנה הסתיימה: ישי ריבו משיק סופסוף את אלבומו השני בר"ח אדר ב' סינגל (וקליפ!) אחרון לפני האלבום - קול פעמונים הוא שיר מלודי ענוג המתאר את ייסורי הגלות של רחל אימנו, המבכה את מצבו של עם ישראל (צאן), לאורך הדורות. את המילים המיוחדות והלחן הממיס כתב ריבו בעצמו, בימוי ועיצוב הקליפ שובה הלב, המפרשן את הטקסט באופן מרשים - נדב נחמני.

ואת האנימציה: קובי חדור ונדב נחמני. האלבום החדש ייצא לשוק בר"ח אדר ב', וישתלב בשמחה האמיתית שחודש אדר מציע לעם ישראל.. "רחל רחל הרחיבי מקום אוהלך את מפתן ביתך בנים שבים לגבולך ״כל עדר הרחלים עולים לקראתך״ שכולה אין בהם כולם בנייך הם טלית שֶׁכולה שַׁכולה אין בהם כולם בנייך אֵם"..

באלבומו השני ממשיך ישי ליצור שירים שמהלכים קסם על המאזין ושובים בפשטות הלחנים ובטקסטים הרגישים. ריבו מתמחה בכתיבה יהודית ישראלית, הוא מספר את סיפורה של המוזיקה הישראלית דרך ושואב השראה מהמקורות היהודיים, אחד הבודדים בישראל שמצליח להנגיש את התנ"ך והאוצר הגדוש של חז"ל לכל אוזן ישראלית ביצירתיות ובחן. על ההפקה המוזיקלית אמונים הפעם ישי ריבו עצמו יחד עם מאור שושן, ניהול אומנותי: טלי כץ. לראשונה אף מוצע האלבום לרכישה מוקדמת שתכלול חוברת אקורדים והקדשה אישית לבחירה!

צילום: קובי סלע  יום ראשון י"ב באדר א' תשע"ו
 

© כל הזכויות שמורות לאתר "חדשות 24"לרכישת מדיה (תמונות, וידאו ועוד) או להזמנת צלמים חייגו (24 שעות) 050-818-2424

למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   חדשות 24 » וידאו ותמונות - מוזיקה ורדיו » צפו: ישי ריבו בקליפ ושיר חדש "קול פעמונים" - קליפ האנימציה
מבזקים ותמונות | מבזקי חדשות | פרסום באתר | צור קשר | אודות האתר