חדשות 24 » וידאו ותמונות - אקטואליה » רבנים ואישי ציבור השתתפו בוועידת ארגון 'למעשה' - תמונות

רבנים ואישי ציבור השתתפו בוועידת ארגון 'למעשה' - תמונות

רבנים ונציגים של חסידויות וקהילות וכן מנהלים בכירים בתעשייה ובמשק התכנסו באולמי בית ישראל בירושלים לוועידה ראשונה מסוגה בו הוצגה חזית אחידה בפתרון בעית התעסוקה לאברכים שעמלים לפרנסתם. בהשקעה אדירה, הפיק ארגון 'למעשה' את הערב הייחודי שכלל נאומים ע"י הרבנים שפרסו את רוח הארגון שנועד לדאוג להשמה והכוונה בתעסוקה לאנ"ש ברוח התורה והחסידות ובפיקוח רבני.

הרה"ג ר' עמרם אופמן שליט"א מהבד"צ בירושלים הפליג בשבח המארגנים והמייסדים, הרב משה אשלג שליט"א והרב יחזקאל קליין שליט"א שלקחו על עצמם ליטול משימה כה חשובה לעזור לאלו המבקשים בכל שלב ורגע להישמר ולהיות יראי השם.

שר הבריאות הרב יעקב ליצמן שנשא דברים בוועידה אמר כי "סיפור התארים בעולם התעסוקה הוא בדיוק כמו סיפור הבניינים רבי הקומות בערים החילוניות: זה הפטנט של הציבור החילוני להדיר את רגלי החרדים מכל המקומות, בדיור הם עושים זאת בבניינים רבי קומות שהחרדים לא יבואו ובתעסוקה הם ממציאים שצריך תארים", "אני אומר לכם בוודאות", אמר הרב ליצמן "זה הכל! הכל! שטויות והבלים התארים האלו. בכנסת אין לאף אחד מהחרדים תארים ואנחנו מוכיחים פעם אחר פעם שאנחנו הכי טובים בהכל. טוב שהוקם הארגון כי צריכים לדאוג שמי שצריך להפסיק ללמוד, שיתקבל למקום עבודה טוב ובטוח". כדרכו, סיים ליצמן את דבריו בהומור: "אבל כמובן לא עבודה בכנסת – שם זה אלו שנכשלו בלימודים לגמרי".

ראש העיר בית שמש הרב משה אבוטבול ביקש את רשות הדיבור להודות ליוזמי הארגון החשוב והודיע שבעירו בית שמש יתגייסו כדי שהארגון יצליח בכל חוג וקהילה.

בחלק השני של הערב, התקיים פאנל ראשוני בהתמודדות ראשי הציבור החרדי עם תעסוקת החרדים בעידן הנוכחי. בהשתתפות ראש העיר ב"ב, הרב חנוך זייברט, רה"ע מודיעין עילית, הרב יעקב גוטרמן, מ"מ רה"ע ירושלים הרב יוסי דייטש וכן ראובן גורברט מנכ"ל תב"ת - ג'וינט ישראל.

צילום: סוכנות הידיעות "חדשות 24"  יום חמישי כ"ג באדר א' תשע"ו
  


© כל הזכויות שמורות לאתר "חדשות 24"לרכישת מדיה (תמונות, וידאו ועוד) או להזמנת צלמים חייגו (24 שעות) 050-818-2424

למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   חדשות 24 » וידאו ותמונות - אקטואליה » רבנים ואישי ציבור השתתפו בוועידת ארגון 'למעשה' - תמונות
מבזקים ותמונות | מבזקי חדשות | פרסום באתר | צור קשר | אודות האתר