חדשות 24 » וידאו ותמונות - מקומי » ראש המועצה ויזמי תל ציון אצל הגר"י אייכנשטיין והגר"י גואלמן - תמונות

ראש המועצה ויזמי תל ציון אצל הגר"י אייכנשטיין והגר"י גואלמן - תמונות

ראשי המועצה המקומית מטה בנימין, יזמי ומנהלי פרויקט הבניה בתל ציון קיימו ישיבה ארוכה ומקיפה במעונו של ראש ישיבת יד אהרן הגאון רבי יהושע אייכנשטיין שליט"א ובהשתתפות הגאון רבי ישראל גואלמן שליט"א רב קהילת 'שערי תבונה' רמות א'. הישיבה נערכה בעקבות ההתפתחות הגדולה בתל ציון, תנופת הפיתוח והבנייה ולקראת תחילת שיווק מתחם הפרסה בקיץ הקרוב.

ראש מועצת מטה בנימין אבי רואה הדגיש את החשיבות שהוא רואה בהתפתחות היישוב. "כאחד שמלווה את תל ציון שנים רבות, ובעצם היה שותף להקמתה לפני למעלה מעשור, אני רואה זכות לסייע בכל עת ולעמוד לימין המערכת. אנחנו נמנעים מלהבטיח הבטחות לעתיד אלא תמיד לעבוד קשה ולהביא קבלות מוכחות בשטח, קבלות של בניית מוסדות, פיתוח עירוני, יצירת שטחים ירוקים וכל דבר שיש בו בכדי לסייע לשיפור איכות החיים של התושבים.".

ראשי הנהלת היישוב תל ציון הרב נחמניאל סבן והרב דוד אזולאי הודו לראש המועצה אבי רואה ולראשי החברות אמנה וש.א.ג (ולול) בניה ופיתוח על שיתוף הפעולה היומיומי, שיתוף פעולה הדוק לתועלת כל הצדדים. ראשי הנהלת הישוב הצביעו על הפיתוח המואץ של תל ציון פיתוח המביא לידי כך שכמעט כל מוסדות החינוך ובתי הכנסת שוכנים במבני קבע ראויים ומתאימים

צילום: סוכנות הידיעות "חדשות 24"  יום חמישי ו' בניסן תשע"ו
  


© כל הזכויות שמורות לאתר "חדשות 24"לרכישת מדיה (תמונות, וידאו ועוד) או להזמנת צלמים חייגו (24 שעות) 050-818-2424

למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   חדשות 24 » וידאו ותמונות - מקומי » ראש המועצה ויזמי תל ציון אצל הגר"י אייכנשטיין והגר"י גואלמן - תמונות
מבזקים ותמונות | מבזקי חדשות | פרסום באתר | צור קשר | אודות האתר