חדשות 24 » בריאות - ארגוני חסד - הצלה וחירום » בנייני האומה: שמחת חג הפסח ע"י ארגון 'בלב אחד' - תמונות

בנייני האומה: שמחת חג הפסח ע"י ארגון 'בלב אחד' - תמונות

אירוע ענק במרכז הקונגרסים בנייני האומה בירושלים כמיטב המסורת של ארגון 'בלב אחד' המארגן פעילויות במהלך כל השנה לשמח את הילדים המיוחדים ובני משפחותיהם. ביום האירוע, משעות הבוקר החלו מאות המתנדבים להכין את המתחם הענק. בכניסה למתחם חולקו לכל המשתתפים מארזי צ'יפס של אסם כשר לפסח שנתרמו ע"י חברת אסם שפרסה את חסותה על האירוע לשמח את אלפי הילדים המיוחדים.

האירוע שהופק בהצלחה מרובה ע"י אגף ההפקות בארגון, מנחה האירוע איש החסד ר' חונא דייטש קיבל את מאות המשפחות והילדים המיוחדים בברכת ברוכים הבאים ובד בבד התנצל בשם הנהלת הארגון בפני המשפחות הרבות שעקב גורמים שונים לא התאפשרה אישור השתתפותם באירוע.

הופיעו על הבמה תזמורת אורות BAND בניצוחו של יהושע ברים. באירוע התארחו על הבמה הזמרים ברוך ויזל, שוכי גולדשטין, אברימי לונגר, בליווי מקהלת מלכות, וכן נהנו ממופע מרהיב של אמן הקסמים שימי אילוזיני שריתק את הקהל עם פעלולים. נקודת השיא באירוע הגיע עת עלה לבמה ילד מיוחד שביקש לעשות סיום מסכת סוכה ואמר שרצונו לעשות את הסיום במקום הזה דווקא היא בגלל שהוא רוצה לעשות שמחה גדולה במקום שמשמחים אותו ואת חבריו, כמו"כ הודה להנהלת הארגון על השמחה והפעילות במהלך כל השנה, כיבד בנוכחותו הרב שמואל רבינוביץ רב הכותל והמקומות הקדושים ואמר אנחנו יודעים שהלל הזקן היה נוהג לכרוך פסח מצה ומרור יחד בזמן שבית המקדש היה קיים שואלים מדוע דווקא הלל הזקן הוא שכרך את הפסח מצה ומרור אומרים המפרשים שכשם שהמרור מסמל מרירות ומסמל גם את האנשים שלא כ"כ קל להם ולא כ"כ טוב להם כל מיני סוגי אנשים שעדיין לא הגיעו לשלמות, ואילו המצה שמסמלת את הענווה את השיפלות זה אנשים שעבדו על מידותיהם והגיעו לשלימות, הלל הזקן שהיה אוהב שלום ורודף שלום הוא זה שכרך יחד ואמר בלילה הגדול הזה פסח מצה ומרור יחד, ישבו כולם יחד כאיש אחד בלב אחד זהו בלב אחד כורך את כולם יחד ולא רק בליל הסדר אלא על פני כל השנה כולה.

בסיום האירוע הודו מאות המשפחות להנהלת ארגון "בלב אחד" על האירוע הנפלא שמעניק להם את הכוח להמשיך לחייך ולשמוח אף ברגעים הקשים. בהנהלת הארגון מודים ומברכים את מאות העוזרים והמתנדבים בפעילות האדירה סביב השנה ובפרט לאלו שפרסו את חסותם האדיבה על האירוע שהתקיים בחוה"מ בראש ובראשונה לצלם הארגון קובי הר צבי שמצלם בהתנדבות מלאה את כל אירועי הארגון! ובמיוחד להנהלת מרכז הקונגרסים בניני האומה, ל-SB הפקות בהנהלת ר' שרגא בוקשפן על תרומתו בהפקת מערכות ההגברה, לאסם על תרומתם האדיבה של מארזי צ'יפסים לכל משתתף לאלי רוזנטל מאימג' הפקות על צילום הוידיאו ולאריק גבאי מהתאורה. צילום: קובי הר צבי

יום ראשון כ' בניסן תשע"ז
      


© כל הזכויות שמורות לאתר "חדשות 24"לרכישת מדיה (תמונות, וידאו ועוד) או להזמנת צלמים חייגו (24 שעות) 050-818-2424

למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   חדשות 24 » בריאות - ארגוני חסד - הצלה וחירום » בנייני האומה: שמחת חג הפסח ע"י ארגון 'בלב אחד' - תמונות
מבזקים ותמונות | מבזקי חדשות | פרסום באתר | צור קשר | אודות האתר