חדשות 24 » וידאו ותמונות - כללי » אווירת פורים: החקיין האגדי בסרטון פורימי מרגש - צפו

אווירת פורים: החקיין האגדי בסרטון פורימי מרגש - צפו

כולנו מכירים את החקיין והבדחן האגדי רבי אברהמי לוריא, אחד מדמויות ההוד המשמחים בדורינו; הוא נודע כאחד מגדולי המשמחים בין מסדרונות בתי החולים, באופן קבוע בכל בתי הכלא, ובכל אתר ואתר, כך שנדמה שאין מי מאיתנו שלא העלה חיוך ושמחה על פניו והתרגש ממשמח הלבבות האגדי.

אך מה שלא ידוע לכולם, זה דווקא מה עומד מאחורי דמותו המרתקת; סיפור חיים קשה וכואב, מר ביותר, שבלתי ניתן לתאר ולהעלות על הדעת. אברהמי (36) התייתם מאביו רבי הערשי בגיל 11 חודשים, ומאז הוא עבר מסכת של ייסורים ותלאות - איומה ביותר, אחותו נפטרה ממחלה איומה, הוא גדל בבתים אחרים, עבר לפני כ-6 שנים גירושים כואבים ביותר, ובמילים אחרות - רצף של תלאה וייסורים נוראים.

לראשונה, הוא כבר סופסוף מנסה לפתוח דף חדש ולראות יום מאושר בחייו "עוד פחות משבוע החתונה, אני ממש מתבייש - יש לי רק 5400 ש"ח, פשוט אין לי, אין לי איך ללכת לקחת את השטריימל, לתת מקדמה לאולם, אין לי" אומר אברהמי בשעות האחרונות, וזוהי חובת כולנו וזכותנו הגדולה להציל אותו.

ביום שלישי בשבוע הבא - היום הגדול כ"א אדר, יום ההילולא של רבינו הקדוש ר' אלימלך מליז'ענסק זיע"א, ייכנס אברהמי משמח הלבבות מתחת החופה בדמעות, אך רק אתה תוכל להוביל אותו לשם.

מדובר ביתום, זה צינור הישועות! כך נזכה לראות ישועות גלויות, אל תהססו, פותחים עכשיו את הלב למען מי שזקוק לנו באמת במצב חירום.

היכנסו עכשיו: https://givestart.org/project/loria/

וכן באמצעות 'מרכז הצדקה' 1800-28-28-28 ובכל עמדות 'נדרים פלוס' - לציין עבור קרן 3170 'הצלת המשמח'.

וכן באמצעות: אתר נדרים פלוס - מרכז הצדקה.

צילום: מרכז הצדקה  יום חמישי ט"ז באדר א' תשע"ט
 © כל הזכויות שמורות לאתר "חדשות 24"לרכישת מדיה (תמונות, וידאו ועוד) או להזמנת צלמים חייגו (24 שעות) 050-818-2424

למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   חדשות 24 » וידאו ותמונות - כללי » אווירת פורים: החקיין האגדי בסרטון פורימי מרגש - צפו
מבזקים ותמונות | מבזקי חדשות | פרסום באתר | צור קשר | אודות האתר