חדשות 24 » וידאו ותמונות - פוליטי » קבלו את עיקרי נאומו של רה"מ נתניהו בוועידת האו"ם
צילום: יח"צ

קבלו את עיקרי נאומו של רה"מ נתניהו בוועידת האו"ם

מני לוי כתב חדשות 24 מביא עבורינו את עיקרי נאומו הערב של רה"מ בנימין נתניהו בוועידת האו"ם בארה"ב - נתניהו נאם נאום תקיף ששנים רבות לא ישכח, קריאה נעימה

מאת: מני לוי - "חדשות 24"   יום חמישי ו' בתשרי תש"ע
קישורים ממומנים** בעל עסק פרסם כאן וקבל חשיפה לאלפי גולשים **
קישורים ממומנים

לאחר נאומם של מנהיגים רבים מהעולום כולוף הגיע תורו של ראש הממשלה נתניהו.
נתניהו נאם נאום תקיף  ששנים רבות לא ישכח, במהלך הנאום תקף ראש הממשלה את נשיא איראן, גינה את נציגי המדינות שנשארו לשמוע את נאומו של נשיא איראן, את דו"ח גולדסטון, שתיקת האו"ם והעולם כולו על 8 שנים שנורו לעבר ישראל אלפי טילים ללא שום פעולה מצד האו"ם,
 
בראשית דבריו גינה רה"מ את נשיא איראן ואת הכחשת השואה.
ראש הממשלה הציג הביא צילומי פרוטוקולים של ישובות הנאצים כיצד להשמיד את העם היהודי, ושאל אם זה שקר??? הביא מפות של מחנות הריכוז באושביץ - בירקאנו שקיבל לאחרונה בביקורו בברלין, ששם נהרגו למעלה ממליון בני אדם. וגם זה שקר?
ראש הממשלה נתניהו פנה לנציגי המדינות שנטשו את האולם ואמר "אני מצדיע לכם, ניצבתם לצען הצדק"
ומצד שני מתח ביקורת  את המדינות שנשארו לשמוע את נאומו של נשיא אירן מחמוד אחמדינג'אד , ואמר אני אומר בשם עמי, העם היהודי, ובשם העמים הטוביןם בכל העולם, "האם אין לכם בושה"???. האם אין לכם הגינות מינימלית? אנחנו נימצאים שישה עשורים בלבד אחרי השואם ואתם נותנים לגיטימיות לאדם שמבטיח להשמיד שוב את היהודים? איזה חוצפה,
והמשיך לומר שנשיא איראן לא מאיים רק על העם היהודי מה שיתחיל ביהודים יעבור לעולם כולו, ההיסטוריה מוכיחה שמה שמתחיל ביהודים עובר לכל העולם כולו, למוסלמים, נוצרים, הינדים, ורבים נוספים.
 
האו"ם
האו"ם נועד על מנת להיות מועצת צדק בעולם, במשך 8 שנים החמאס זרק על ישראל מדי יום טילים רבים שפגעו, בבתי ספר, בקניונים, בבתים, בתחנות אוטובוסים, בכל מקום והאו"ם שתק, לא היתה ולו אחת, שאושרה כאן שגינתה את הירי.
אחרי שמונה שנים של סבל נוראי אחרי שפיננו 21 ישובים ממקומם ועקרנו בכאב גדול 8000 אזרחים מבתיהם המשיך הירי האין סופי לעבר ישראל,והאו"ם המשיך בשלו והיה שקט, שקט. ואז ישראל עשתה מה שהיא מחויבת לעשות.
 
דו"ח גולדסון
"במקום לגנות את הטרוריסטים ופטרוניהם יש באו"ם מי שמגנה את הקורבנות.
זה בדיוק מה שעשה הדו"ח האחרון על עזה, שמבלבל בין טרוריסטים לבין הקורבנות.
איל היה עלינו להגיב?
ישנה באיסטוריה רק דוגמא אחת על ירי אלפי רקטות על אוכלוסיה אזרחית, זה קרה כאשר הנאצים הפציצו ערים במלחמת העולם השניה, ובמלחמה ההיא בנות הברית הפציצו עד עפר ערים גרמניות וגרמו למאות אלפי קורבנות, אני מציין עובדה ולא מבצע שיפוט. זוהי עובדה של תוצאה של החלטה של אנשים בעלי משקל, מנהיגי ארה"ב ובריטניה.
ראש הממשלה הוסיף, ישראל מתמודדת מול אויב שמבצע פשעי מלחמה כפולים,"גם ירי על אזרחים וגם תופס מחבוא אחרי אזרחים"
ישראל ב"עופרת יצוקה" החליטה על התקפות נקודתיות נגד משגרי הרקטות. זה לא היה קל, כי ירי הרקטות נעשה מתוך בתי ספר, מסגדים, והחבאת תחמושת באמבולנסים.
ישראל מבחינתה עשתה את הכל על מנת להקטין את מספר הנפגעים הפלסטינים, שלחנו להם הודעות טקסט, פיזרנו מאות אלפי כרוזים, ביצענו עשרות אלפי שיחות לפלסטינים ואמרנו להם לעזוב. 
ישראל הינה דמוקרטיה שמגנה על עצמה באופן לגיטימי מפני טרור, ואותה שמים בפינה ושופטים אותה צורה בלתי הוגנת, על פי הסטנדרטים המעוותים האלה.
 
"אנחנו בעד שלום" אם העם הפלסטיני רוצה שלום הוא מוזמן תמיד לבוא ולדבר, אבל הם צריכים להבין "ארץ ישראל" היא ארץ אבותינו לא כבשנו אותה היא ארץ האבות מאז ומתמיד.

חתם את דבריו בתפילה בעברית. "ה' עוז לעמו יתן ה' יברך את עמו בשלום"..


לרכישת מדיה (תמונות, וידאו ועוד) או להזמנת צלמים חייגו (24 שעות) 050-818-2424

למעלה

תגובות הגולשים:
5. בושה מין וכופר!!! 27-9-2009 02:23
* יואל
עומד לו מחלל שבת כופר בעיקר אוכל נבילות וטריפות מחלל כל קודש אין עבירה שלא עבר עליה אפיקורוס וכופר ומדבר על בימת האו"ם בשם העם היהודי דברי שחץ והתרברבות בכפירת הציונות והנה בא אתר המכנה עצמו "חרדי" ונותן מקום לדברי מינות אלו לא יאומן כי יסופר!!באים מגיבים ומעודדים לא יאומן כי יסופר!!כי דור תהפוכות המה אללי לנו!ואם כבר מדברים על חכמה אז מי שיסתכל בעין בלתי משוחדת יבחין ויבין כי הנשיא אחמדאנידזשאד דיבר דיבורים הרבה יותר חכמים.
4. כנסו.... 27-9-2009 02:02
* י.ש
כישלון והעוין רוצים על גבך לשנות את התדמית שלהם ולכן מלחיצים אותך! אבוי להם שהם יגררו את המזרח התיכון למלחמה נגד ישראל מריחים מלחמה נוספת בכיפור!

איראן ופליטי ירדן ומצרים הם לא הבעיה של ישראל! איראן היא הבעיה של מדינות ערב בעלות הנפט כמו הפליטים הם הבעיה להם!

הנאום שלך אומנם הציל מעט את כבודנו האבוד בגלל השמאלנים חבל שלא ניצלת קצת מהנאום שלך על מנת ללחוץ על העולם שיפעלו מול ירדן ומצרים לקחת חזרת אחריות על הפליטים שלהם!!

זמן הנאום בוזבז הזמן על הנמושה אחמדניג'אד שהוא לא הצורר היחידי! אל תתנו לצורר הזה להסיט את תשומת ליבכם מאחרים! האנטישמים מחו"ל ועוכרי ישראל מהארץ הם יותר גרועים מהצורר הזה.הממשל העוין מארה"ב ואירופה האנטישמית יותר גרועים מאיראן והגרעין שלה! יש לטפל קודם בעוכרי ישראל כאן מישראל כמו טרור עכשיו בצלם ודומיהם הם יותר מסוכנים למדינת ישראל הם מסיתים בוגדים מרגלים ואירופה האנטישמית ממנת אותם והממשל העוין מדרך אותם על מנת שימשיכו לרדוף אחרי היהודים כמו משטרים אפלים אחרים לכן תפסיקו להתייחס לנמושה הזה הוא הדאגה של העולם ובמיוחד של מדינות ערב בעלות הנפט!ביבי היה צריך להצהיר לפני העולם שקודם כול ידאג לאינטרסים של מדינת ישראל כמו שהעוין מהבית הלבן עשה זאת אנחנו לא שונים מאף מדינה אחרת! ישראל בכלל צריכה לצאת מהאו"ם האנטישמי שרק קולות של צוררים עולה משם!

ביבי היה צריך לתת הסברה היסטורית בנושא שיותר קרוב אלינו ואלה הפליטים מהגדה ומעזה זה היה צריך לתת את תחילת הלחץ על ירדן ומצרים לקחת חזרה על הפליטים שלהם!מספיק לטמון את הראש בחול ולהמשיך את פשעי אוסלו על כל מרכיביו! ארור יהיה מי שיעביר גרגיר אדמה מירושלים או מרמת הגולן ליד הרוצחים הצוררים האלה!לביבי אין מנדט לשנות את המדיניות שלו!לביבי אין מנדט לדון / להבטיח/ לוותר על ירושלים המזרחית והמערבית כאחד ולא על רמת הגולן!לביבי אין להבטיח / להקים מדינת טרור לצד מדינת ישראל! לביבי אין להבטיח / לבצע את זכות השיבה! אנחנו העם יהודי לא רוצים שום מחוות / נורמליזציה/ או הכרה או אישור קיום מחבורת רוצחים ומדינות תומכי טרור האובססיה של ביבי בכלל לא ברורה בנושא הזה העם היהודי יש לו אישור אחד והוא מהקב"ה. הממשל העוין כולל השחור מהבית הלבן יחד עם הכנופיה שלו קלינטון הם ביחד חותרים תחת המדיניות של ביבי ופועלים בקרב השמאלנים על מנת לתקוף אותו וללחוץ עליו להמשיך את המדיניות ההרסנית שלהם תוכניות שרק אסונות ונזקים המיטו עלינו! הם כביכול דמוקרטים אבל לא מוכנים כמו הדיקטאטורים לקבל את התוצאות שהעם היהודי בחר! ביבי חייב ומוכרח לסלק את ברק הכישלון השמאלן מהממשלה על מנת שניתן יהיה לשיים את המדיניות שלנו הימין!אנחנו לא בחרנו בו הוא נבעט החוצה ואתה כפית אותו עלינו לא הוגן בכלל!אנחנו העם היהודי נמשיך ונבנה בתים ומסודות לתפארת מדינת ישראל על אפם וחמתם של כל האנטישמים והעוינים! הממשל העוין שמתדרך אירופה האנטישמית שממנת את כל עוכרי ישראל שכאן שימשיכו לרדוף אחרי היהודים חובשי הכיפות והחיילים שממלאים את משימתם נאמנה אלה יותר מסוכנים מאיראן והגרעין שלה יותר מארגוני טרור חיצוניים!!
3. תודה רבה. באמת נאום חזק רואים שחלקו מהרבי 26-9-2009 20:10
* איש
2. נאום מצויין. כמה נקודות למחשבה: 25-9-2009 11:37
* אסף ומירי לוי
כל הכבוד לביבי... חבל שרק עכשיו אותם דברים שנכונים כבר אלפי שנים נאמרים... הגיע הזמן להבין להפנים ולהתנהג לפי דברי התלמוד: "ואין לנו על מי להשען - אלא על אבינו שבשמים!"מספיק להצטדק בפני אומות העולם...

מספיק לבקש סליחה מהם...הגיע הזמן לבקש רחמים ממי שבאמת מנהיג את העולם...שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל עם ישראל
1. נאום חזק חזק 25-9-2009 10:21
* פוליטיקאי
ותודה על הסיקור המלא.
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
קוד אימות
הכנס קוד אימות:
חדשות 24 » וידאו ותמונות - פוליטי » קבלו את עיקרי נאומו של רה"מ נתניהו בוועידת האו"ם

וידאו ותמונות - פוליטי
 · ירושלים: המועמדים לראשות העיר באמירת הסליחות - תמונות
| יום ראשון כ"ב באלול תשע"ח
 
 · הבחירות בפתח: צפו בפאנל הסוער עם האסטרטגים שמאחורי המועמדים לראשות העיר
| יום רביעי י"א באלול תשע"ח
 
 · ירושלים: השרים דרעי ובנט בסיור משותף בבית הספר 'שתילים' - תיעוד
יוסי אייזנשטיין | יום חמישי כ"ט באייר תשע"ז
 
 · השר יעקב ליצמן נצפה בדקות האחרונות בציון הרשב"י במירון - תמונות
| יום חמישי ט"ו באייר תשע"ז
 
 · רבנים שרים ואישי ציבור בהלווית הגב' אסתר דרעי ע"ה - תמונות
| יום שישי ט' באייר תשע"ז
 
 · תמונות: בטדי נערכים להגעת האלפים מחר - תיעוד מההיערכות
| יום רביעי ט"ז בניסן תשע"ז
 
 · יו"ר וועדת הכספים ח"כ משה גפני בסיור במעלה עמוס - גלריה
יוסי אייזנשטיין | יום חמישי י"ח באדר תשע"ז
 
 · חבר הכנסת ישראל אייכלר בסיור בעיר ערד - גלריה
יוסי אייזנשטיין | מוצאי שבת כ"ב בשבט תשע"ז
 
 · תמונות: מצבו של מרן הגראי"ל שטיינמן - נהירת אח"מים למעייני הישועה
| יום ראשון ב' בשבט תשע"ז
 
 · ח"כ מלכיאלי בביקור במוסדות 'כאייל תערוג' בירושלים - תמונות
יוסי אייזנשטיין | יום ראשון כ"ד בטבת תשע"ז
 

מוסדות רחל אימנו | פרסום באתר | צור קשר | אודות האתר