חדשות 24 » כלכלה ובורסה » זינוק של 12% ברווח הנקי של 'נגב'

זינוק של 12% ברווח הנקי של 'נגב'

מסע הצמיחה של נגב נמשך זה הרבעון ה- 8 ברציפות: זינוק של 12% ברווח הנקי של נגב הנאמד ב 17.7 מיליון ש"ח, לעומת התקופה המקבילה אשתקד, הנתונים בולטים במיוחד על רקע ירידה דרמטית של כ-13% ביבוא אריחי גרניט פורצלן וקרמיקה לישראל.

מאת:  כתב "חדשות 24"   יום ראשון ה' בכסלו תש"ע
קישורים ממומנים** אומן אקספרס **
קישורים ממומנים

קבוצת נגב, החברה המובילה בישראל בפתרונות עיצוב לבנייה, מדווחת הבוקר על תוצאות שיא זה 8 רבעונים ברציפות: זינוק של 12% ברווח הנקי בתשעת החודשים הראשונים של השנה ל- 17.7 מיליון ש"ח לעומת התקופה המקבילה אשתקד, רווח נקי של - 6.9 מיליון ש"ח ברבעון השלישי - גידול של כ- 5.4% לעומת הרבעון המקביל אשתקד, שהסתכם גם הוא ברווחי שיא לאותה עת.

נתוני הצמיחה של תשעת החודשים הראשונים של השנה בולטים במיוחד על רקע ירידה דרמטית של כ-13% בייבוא אריחי גרניט פורצלן וקרמיקה לישראל.

נגב קרמיקה הנחשבת לחברה הגדולה בישראל בתחום האריחים לריצוף וחיפוי והמוצרים הסניטריים, הגדילה את מחזור המכירות ברבעון השלישי מ- 123.6 מיליון ש"ח ברבעון המקביל אשתקד, ל- 127.7 מיליון ש"ח ברבעון השלישי של 2009. מחזור המכירות של נגב בתשעת החודשים הראשונים של 2009 הגיע לכדי 354 מיליון ש"ח.

הרווח הגולמי של החברה צמח בתשעת החודשים הראשונים של השנה ביותר מ-5.4% והרווח התפעולי זינק באותה תקופה ב-8% – לכדי 26.6 מיליון ש"ח.

ההון העצמי ליום ה- 30 בספטמבר 2009 הסתכם ביותר מ- 122 מיליון ש"ח, כאשר התשואה על ההון העצמי מגיעה (במונחים שנתיים) לשיעור של 20%.

מנכ"ל נגב, אבי מוטולה,  מסר כי "הגידול במחזורים ורווחיות השיא שלנו, למרות ההאטה במשק, כבר 8 רבעונים ברציפות, הינה פרי אסטרטגיה כוללת לחזק את נגב כחברה בינלאומית מובילה בתחומה.

הגידול החד בתוצאות הכספיות של הרשת הקמעונאית ברחבי הארץ ובערים אסטרטגיות בעולם, מסמלת סטנדרט שירות חדשני וגיבוש תמהיל מוצרים המעניק חוויה מקצועית מעשירה לכל לקוח, כשבמקביל, מציע ה 2TH Floor - מותג השירות לאדריכלים ומעצבים יכולות עיצוב בהתאמה אישית" אומר מוטולה.   

הפעילויות העיקריות של החברה מתרכזות ביבוא, שיווק והפצה של מותגים בינלאומיים ותוצרת מקומית וכן ייצור אריחי פורצלן לריצוף וחיפוי, כשהיא מייצאת כיום ללקוחות נבחרים במערב ארצות הברית, קנדה, ברזיל, הולנד, בלגיה, לוקסמבורג, אפריקה המשוונית ודרום אפריקה.

בימים אלו השלימה החברה עסקת ייצוא אריחים למרכז המסחרי הגדול ביותר במזרח אירופה, שנפתח בבוקרשט רומניה, וכן עסקת ענק לאספקת מוצרי אבן, קרמיקה ואביזרים למיזמי בנייה שונים המוקמים במוסקבה.                                                                                       לרכישת מדיה (תמונות, וידאו ועוד) או להזמנת צלמים חייגו (24 שעות) 050-818-2424

למעלה

תגובות הגולשים:
2. 2-3-2011 01:16
* מיטל
רציתי בהזדמנות זו לומר לנגב תודה על שירות מעולה! אין פלא שהמכירות בשחקים! יישר כוח!
1. נגב קרמיקה 13-5-2010 14:42
* חזי
נגב זו דוגמא מובהקת לחברה ישראלית עם המון תעוזה ואסטרטגיה עסקית נכונה. חברה שמצליחה להראות גידול ברווחים 8 רבעונים ברציפות (כשברקע המיתון הכלכלי הקשה) יכולה ללמד דבר או שניים את רבות מהחברות בארץ.
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
קוד אימות
הכנס קוד אימות:
חדשות 24 » כלכלה ובורסה » זינוק של 12% ברווח הנקי של 'נגב'

כלכלה ובורסה
 · המונים ב'יריד התעסוקה לציבור החרדי' שנערך בבנייני האומה
| יום ראשון כ"ב בתמוז תשע"א
 
 · צפו: שר התמ"ת בביקור ב'מרכז החרדי להכשרה מקצועית'
| יום שני י"ג בטבת תשע"א
 
 · "הציבור החרדי הוא 20 אחוז משוק ההשקעות הכללי"
| יום שלישי י"ד באלול תש"ע
 
 · גידול מרשים בייצוא לחו"ל מוצרי מזון בכשרות מהדרין
| מוצאי שבת כ"ז באדר תש"ע
 
 · באל על מרוצים מהחלטת שר התחבורה להפעלת קו סדיר לאילת
| יום ראשון כ"ג בשבט תש"ע
 
 · הרוכשים: "קידישיק הוא מותג שאנו מאמינים בו"
| יום שני י' בשבט תש"ע
 
 · בנק הפועלים ומשרד השיכון בודקים אפשרות לשיתוף פעולה
אברהם ברגמן | יום חמישי כ"א בטבת תש"ע
 
 · "הבצפר" מהיום גם במגזר החרדי
| יום שלישי י"ט בטבת תש"ע
 
 · אנשי מקצוע מהמגזר החרדי אינם רצויים בשוק העבודה
| יום חמישי י"ד בטבת תש"ע
 
 · בנק הפועלים: "הבנק המצטיין במתן שירותי סחר חוץ בישראל"
| יום רביעי ו' בטבת תש"ע
 

מוסדות רחל אימנו | פרסום באתר | צור קשר | אודות האתר