חדשות 24 » מבית ומחוץ » מאוחדת בפעילות עניפה להטמעת אורח חיים בריא

מאוחדת בפעילות עניפה להטמעת אורח חיים בריא

אלפי אמהות ובנות השתתפו בחנוכה בפעילויות קופ"ח מאוחדת בבני ברק ובמודיעין עילית, שהתמקדה בפעילות הסברתית עניפה להטמעת אורח חיים בריא, ומודעות לדרכי מניעה וטיפול במחלות חורף.

מאת:  כתב "חדשות 24"   יום שלישי ה' בטבת תש"ע
קישורים ממומנים** טס לאומן? או לאוקראינה? כנס..**
קישורים ממומנים

קופ"ח מאוחדת ניצלה את ימי החופשה בחנוכה לקיום פעילות הסברתית עניפה להטמעת אורח חיים בריא ומודעות לדרכי מניעה וטיפול במחלות חורף.

במסגרת פעילות זו נחשפו אלפי בנות ואמהותיהן לפעילויות ממוקדות בנושאי בריאות, שהתקיימו בבני ברק במתחם מרפאת מאוחדת "מרום שיר", בסמינר הרב וולף ובמודיעין עלית.

במוקד הפעילות במתחם מרפאת "מרום שיר" עמדה הופעתה של הסופרת החרדית מנוחה פוקס, שהקריאה מיצירותיה שבמרכזם חשיבות ההיגיינה, מצוות ביקור חולים ושמירה על אורח חיים בריא. ליצן רפואי, בעל מוניטין, העלה מצבים שונים והצביע כיצד ניתן באמצעות מבע פנים, אמירה חדה להפיג מתחים וחששות. "מצב רוח טוב – סגולה לבריאות וכבר נביאנו אמרו, שרוח איש יכלכל מחלהו".
בנוסף הופעלו סדנאות יצירה במגוון תחומים ובהם נושאי בריאות, מתקני פנאי ועוד.  

גב' מ. רוזנטל, מנהלת מרפאת "מרום שיר" אמרה כי, מרפאת מאוחדת מרום שיר, שפתחה את שעריה לפני כחודשיים,  הציבה כמטרה את המעורבות בהטמעת אורח חיים בריא בקרב ציבור המבוטחים ותושבי הסביבה הקרובה למרפאה.

הפעילות ההסברתית לקידום הבריאות תקיף את כל הגילאים, החל מהגיל הצעיר ועד לגילאים הבוגרים יותר.

הפעילות בחופשת החנוכה הייתה פעילות ראשונה מסוגה ובעקבותיה פעולות נוספות. "מאוחדת תנצל את המרפאה המרווחת לקידום בריאות הציבור".  

ההשתתפות של מאוחדת ביריד חנוכה המסורתי לתלמידות ואמהות, המתקיים מדי שנה מטעם סמינר הרב וולף, עמדה אף היא בסימן הבריאות וההתמודדות עם מחלות חורף. ד"ר אריאלה שטרלינג ממרפאת ירושלים וד"ר מיטל עצמון ממרפאת "אבני נזר", רופאות מוערכות במרפאות מאוחדת בבני ברק, הרצו על דרכי הטיפול בשפעת העונתית והעולמית וכן על האמצעים שיש לנקוט כדי להימנע מהידבקות.

כמו כן חולק חומר הסברתי בנושאים רפואיים שונים.  

כמו כן, מאוחדת נטלה חלק בערב נשים שהתקיים לכבוד חג החנוכה בקרית גת, שם יוצגה הקופה על ידי הדיאטנית הקלינית הגב' אודליה דרי, אשר הרצתה אודות חשיבותה של תזונה נכונה ומאוזנת, גם בחגים.

מאות אמהות ובנותיהן השתתפו בפעילות שהתקיימה, אף היא בימי החנוכה, במודיעין עלית. גם פעילות זו הוקדשה בסימן קידום הבריאות, הטמעת המודעות לאורח חיים בריא וכיצד להמנע מהידבקות במחלות חורף.

גב' ב. קרה, מנהלת מרפאות מאוחדת במודיעין עלית הדגישה, כי במהלך ימות השנה מתקיימת פעילות משותפת עם העירייה וגורמים מקומיים, פעילות שמטרתה  למקד את תשומת הלב לנושאים מגוונים ברפואה המונעת. "מאוחדת, בזכות הצוות הרפואי המעולה המאייש את המרפאות במודיעין עלית, מעורה מאוד ומחוייבת לבריאות הקהילה ומעודדת פעילות הסברתית וכל פעילות אחרת התורמת לבריאות התושבים".  

הרב משה כהן, סגן מנהל מאוחדת מחוז המרכז ציין, כי הפעילות בימי החנוכה הייתה חלק מפעילות עניפה לקידום הבריאות בקהילה, פעילות שמאוחדת רואה בה חשיבות רבה. "מאוחדת רואה בהנחלת אורח חיים בריא חשיבות רבה מאוד וחלק ממחוייבותה לציבור המבוטחים.

ההשתתפות הגדולה והעניין הרב שגילו הבנות והאמהות בפעילות הממוקדת בחנוכה – מצביעה על חשיבות הפעילות והצורך הגדול בה.  

פתיחת מרפאת מרום שיר, הרביעית במרפאות מאוחדת בבני ברק, הצטרפות רופאים מומחים בעלי מוניטין לצוות הרפואי העומד לרשות המבוטחים, הפריסה של מרפאות מאוחדת בעיר – כל זאת מצביע על מרכזיותה של מאוחדת בעשייה למען בריאות תושבי בני ברק".לרכישת מדיה (תמונות, וידאו ועוד) או להזמנת צלמים חייגו (24 שעות) 050-818-2424

למעלה

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
קוד אימות
הכנס קוד אימות:
חדשות 24 » מבית ומחוץ » מאוחדת בפעילות עניפה להטמעת אורח חיים בריא

מבית ומחוץ
 · CAFA - מטבחים מציגים: טיפים מקצועיים לפניי קניית מטבח
| יום שני כ"ט באב תשע"א
 
 · 'פזגז': מערך הגעלת כלים חינם ברחבי הארץ
| יום חמישי ג' בניסן תשע"א
 
 · חוגלה קימברלי בקמפיין חדש: חיתולי הדור החדש של האגיס
| יום ראשון כ"ח באדר ב' תשע"א
 
 · פסח בפתח: משפצים? לא תמיד צריך לשלם ביוקר
| יום רביעי כ"ד באדר ב' תשע"א
 
 · נגב מציגה: ארבעת מגמות העיצוב החדשות
| יום ראשון כ"ח בכסלו תשע"א
 
 · ערב שכולו חוויה ססגונית ומרהיבה של עיצובים, צבעים ונרות.
| יום שני ח' בכסלו תשע"א
 
 · SafeAir :פיתוח ישראלי חדש להגנה על התינוק מפני זיהום אוויר
| יום שלישי כ"ב בניסן תש"ע
 
 · מטרנה מציגה: מטרנה "EXTRA CARE" הקרובה ביותר לחלב אם
| יום ראשון ט"ז בשבט תש"ע
 
 · "גל אורן BSD" מציגים: גליון שלישי של המגזין "הורים פלוס"
| יום שני כ"ה בטבת תש"ע
 
 · עכשיו בנגב: קווי העיצוב והטרנדים הבינלאומיים לשנת 2010.
| יום שני י"ח בטבת תש"ע
 

מוסדות רחל אימנו | פרסום באתר | צור קשר | אודות האתר