חדשות 24 » וידאו ותמונות - מקומי » יוסי גליק מגיש: התגובה לטוקבטיסט!!
עימות בין תושבים ברמת בית שמש ג (אילוסטרציה) עימות בין תושבים ברמת בית שמש ג (אילוסטרציה)
צילום: יוסי גליק

יוסי גליק מגיש: התגובה לטוקבטיסט!!

הכתב יוסי גליק החליט שכן לענות לטוקבקיסט שנכנס בו ובציבור החרדי המתגורר בבית שמש תוך הכללה גורפת שהציבור כולו משתייך ל"נטרי חרטא" כהגדרתו, כנסו...

טורו של יוסי גליק מהשבוע האחרון
החרדים משתלטים על בית שמש? יוסי גליק בפינתו השבועית


מאת: יוסי גליק - "חדשות 24"   יום שלישי ב' באדר תש"ע
קישורים ממומנים** ישועות בעמוקה **
קישורים ממומנים

תחילה בתגובתו של תושב העיר על טורו של יוסי גליק,

"
החרדים מפחדים מהאמת     13-2-2010 23:54

* תושב העיר
יוסי גליק (מדוע אתה קורא לעצמך יוסי ולא יוסף...) כמו חרדים רבים מפחד מהאמת ולכן אתה לא מספר על מעללי החרדים הגורמים לציבור הדתי והחילוני לשנוא אתכם.
ובכן אתה אומר שהחילונים בורחים כיוון שאין מקומות בילוי בבית שמש ושזה לא נגרם בגלל החרדים. בשורות הבאות אסקור חלק זעום ממעשיכם בשנים האחרונות ונראה האם אתה צודק...
אז ככה:
- החרדים הפגינו נגד מסעדת מקדונלד'ס הפתוחה בשבתות וממוקמת באזור חילוני. ואני שואל מה היה לכם לחפש שם ? האם המסעדה נפתחה בשכונה שלכם ?
כמובן שהתשובה שלילית אבל אם אתם יכולים לשרוף לשנוא לשבור ולהרוס אתם תעשו זאת בשמחה גם אם אין הדבר נוגע לכם.
- חרדים משתוללים בשבתות וזורקים אבנים על מכוניות נוסעות. מעולם לא ידענו בבית שמש התנהגות ברברית כזו עד אשר אתם באתם. מה לנו ולטירוף הזה ?
- אמא טאליבאן שבאה מהמגזר שלכם והכפישה את שמה של בית שמש.
חרדים רבים ידעו במשך מספר שנים על אלימותה ושגעונותיה אך אף לא חרדי אחד דיווח על כך לרשויות בגלל תרבות המוייסר הקלוקלת שלכם.

ושוב אני שואל מה לנו ולברבריות שלכם ? תושבי בית שמש הלא חרדים מעולם לא התנהגו כך. אתם הבאתם לעירנו מנהגי גויים חוקים ומשפטים בל ידעום - ולא נאמר הללויה.

- אב חרדי תושב בית שמש החדיר סכין לוהטת לפיות ילדיו "בכדי לחנכם".
איזו תורה מתירה לנהוג כך ?
מה לנו ולברבריות שלכם ?
- עיריית בית שמש ביקשה להקים מע"ר (בניין משרדים) ברמה אך אתם השתגעתם כהרגלכם והתנגדתם לכך נחרצות. התייחסתם למע"ר כמו לעגל הזהב. יש בכם טירוף שגעון ואלימות בלתי מטופלים שזרים לנו עד מאד ואין אנו רוצים בהם חלק ונחלה חלילה.
- אתם נוקטים באלימות כלפי נשים במרכז המסחרי ברמה א'. מבחינתכם כל אשה היא שטן הבאה לפתות אתכם.
אנו לא פוגעים בנשותיכם למרות שאנחנו לא סובלים אתכם.
אני יכול לפרט מעללים נוספים שלכם אולם תיקצר היריעה מלהכיל.
את כל הנ"ל לא ציינת יוסי כיוון שאין קשר בין חרדים לבין האמת.

התנהגותכם משניאה אתכם ומרחיקה מכם את הציבור הדתי והכללי וזאת מבלי לציין את השקרים שפיזרתם במערכת הבחירות האחרונה ...
ודבר אחרון אל תאמר שאת המעשים הנ"ל עושים נטורי חרטא. גם לכם חלק בברבריות ובפשיעה.
כולכם נטורי חרטא...
      
 
 

תגובתו של כתבינו יוסי גליק מודגשת:

"יוסי גליק (מדוע אתה קורא לעצמך יוסי ולא יוסף...)"

כי אני בשונה ממך אדוני היקר כותב את שמי (אמנם לא יוסף...) אבל מעדיף מאשר להסתתר מאחורי שם כוללני כמו "תושב העיר".

"כמו חרדים רבים" מאיפה לך שהם רבים? אולי כולם? ואלי הם מיעוט? אולי אתה מכיר כמה... ואולי לא.


"מפחד מהאמת (אני לא) ולכן אתה לא מספר על מעללי (?!) החרדים הגורמים לציבור הדתי והחילוני לשנוא אתכם." אתה מכליל!!!, אני עובד עם הציבור הכללי והם ממש אוהבים חרדים

 
"ובכן אתה אומר שהחילונים בורחים כיוון שאין מקומות בילוי (אין באמת) בבית שמש ושזה לא נגרם בגלל החרדים." אמת! החרדים בשלטון אולי שנתיים "בשורות הבאות אסקור חלק זעום" למה זעום? תשפוך אחי... "ממעשיכם בשנים האחרונות ונראה האם אתה צודק... "
אז ככה:
- "החרדים הפגינו נגד מסעדת מקדונלד'ס הפתוחה בשבתות" כי זוהי חובתם ההלכתית "וממוקמת באזור חילוני" טוב, נגיע לזה. "ואני שואל מה היה לכם לחפש שם ? האם המסעדה נפתחה בשכונה שלכם ?" לא! אבל הרבה חנויות מהאזור מפרסמות בעיתונות החרדית, כך שהם קוראים לחרדים לבא לאזור הזה


"כמובן שהתשובה שלילית" אתה קובע? "אבל אם אתם" שוב מכליל "יכולים לשרוף לשנוא לשבור ולהרוס אתם תעשו זאת בשמחה" או שלא "גם אם אין הדבר נוגע לכם" נוגע, נוגע..

- "חרדים" הכללה "משתוללים בשבתות וזורקים אבנים על מכוניות נוסעות" בשכונה חרדית, וזה באמת לא בסדר. "מעולם לא ידענו בבית שמש התנהגות ברברית כזו עד אשר אתם" הכללה "באתם. מה לנו ולטירוף הזה ? "
- "אמא טאליבאן שבאה מהמגזר שלכם והכפישה את שמה של בית שמש" לבית שמש היה שם מעוווולה קודם לכן.

"חרדים רבים" כמה רבים?  "ידעו במשך מספר שנים על אלימותה ושגעונותיה אך אף לא חרדי אחד דיווח על כך לרשויות בגלל תרבות המוייסר הקלוקלת שלכם" אולי. "ושוב אני שואל מה לנו ולברבריות שלכם" שוב בהכללות? ? "תושבי בית שמש הלא חרדים מעולם לא התנהגו כך" מה אתה אומר? חכה, ארחיב על כך. "אתם (שוב אתם?) הבאתם לעירנו מנהגי גויים (???) "חוקים ומשפטים בל ידעום כגון? - ולא נאמר הללויה." הללוי'ה, ברשותך.

- אב חרדי תושב בית שמש החדיר סכין לוהטת לפיות ילדיו "בכדי לחנכם".
איזו תורה מתירה לנהוג כך ? אין תורה כזו!!! אני לא מכיר את המקרה, אבל אם הוא נכון צריך לאשפז את האבא הזה במחלקה סגורה

"מה לנו ולברבריות שלכם ?" שוב?
- עיריית בית שמש ביקשה להקים מע"ר (בניין משרדים) ברמה אך אתם(...) השתגעתם כהרגלכם והתנגדתם לכך נחרצות לידיעתך, ישנם כמה בנייני משרדים ברמה, התנגדו למקום ספציפי שזה די לגיטימי. "התייחסתם למע"ר כמו לעגל הזהב" השוואה לא עיניינית. יש בכם (...) טירוף שגעון ואלימות בלתי מטופלים שזרים לנו עד מאד ואין אנו רוצים בהם חלק ונחלה חלילה (צודק, גם לי אין בזה חלק חלילה).
- אתם (...) נוקטים באלימות כלפי נשים אלימות?? סיפורים!! במרכז המסחרי ברמה א'. מבחינתכם כל אשה היא שטן הבאה לפתות אתכם הבל.

"אנו לא פוגעים בנשותיכם למרות שאנחנו לא סובלים אתכם" הופה!! פה קבור הכלב!! ודבר בשם עצמך, אתה לא סובל!!!.
אני יכול לפרט מעללים נוספים שלכם אולם תיקצר היריעה מלהכיל כן,כן....
את כל הנ"ל לא ציינת יוסי כיוון שאין קשר בין חרדים לבין האמת מי קובע מהי האמת? אתה?.
התנהגותכם (...) משניאה אתכם ומרחיקה מכם את הציבור הדתי והכללי שוב, אתה אמרת "וזאת מבלי לציין את השקרים שפיזרתם במערכת הבחירות האחרונה ..." "נו? איך קשורה מערכת הבחירות לסיפור?

ודבר אחרון אל תאמר שאת המעשים הנ"ל עושים נטורי חרטא לא נטורי קרטא, אלא קומץ אנשים זעום!!!, וגם לא בדיוק את מה שציינת.. גם לכם (...) חלק בברבריות ובפשיעה.
כולכם נטורי חרטא... זהירות משפט מחץ לפניך!!!

ע"כ תגובתי לתגובתך.

ועוד כמה מילים אוסיף,

""הייתי תלמידת תיכון מבית שמש. ילדה בת 17 מבית טוב. לא ידעתי מה זה *** **** *** הוא זינק עלי כמו חיה שמזנקת על הטרף שלה. באותה השנייה הרגשתי משותקת בכל הגוף". עדות מצמררת מתוך שיחה אישית עם נערה תושבת העיר שעברה אונס קשה"  (קטע מתוך אתר sun4u הפורטל של בית שמש)

"ביהמ"ש בי-ם האריך מעצרו של הגבר המתגורר בשטח בי"ס בבית שמש וחשוד כי אנס את הנערה, העסיקה בזנות ודרדר אותה לסמים" (מעריב)

"גם בבית שמש נמצאה גופת אדם המוכר למשטרה, כשעליה סימני אלימות" (ידיעות אחרונות)

"אני לא יכולה הלרגיש בטוחה בבית שמש שלי . בעיר שאני כל כך משתדלת לטפח, … שלי! זו הדרך שלי לבית! זו בית שמש שלי, אני לא צריכה להרגיש פה פוחדת, ואני … בית שלי!" (אתר תפוז)

"ילדה בת שבע נפצעה הבוקר (חמישי) באורח בינוני עד קשה מפיצוץ מכונית בצומת המעפילים בבית שמש. אביה ואחיה בן התשע נפצעו בפיצוץ באורח קל. "

זה מספיק?? האם " מה לנו ולטירוף הזה ?" ששאלת מסביר את זה??

האם " שגעון ואלימות בלתי מטופלים שזרים לנו עד מאד" נשמע לך מוכר??

אני מציע לך שתתכסה מהר באיזו שמיכה עבה ועדיף שזה יהיה עם הראש בפנים...

   1. האם היה שלטון חרדי ב50 שנים האחרונות בעיר? למה במשך כ"כ הרבה שנים לא קם ולו מקום תעסוקה אחד לנוער? גם בזה החרדים אשמים?
   2. כשאתה כותב "חרדים זורקים אבנים על מכוניות הנוסעות בשבת" הרשה להאיר את עינייך, אם כל החרדים הביע היו זורקים אבנים על רכבים בשבת, בית שמש הייתה לגל אבנים מידי שבת בשבתו... אכן,מידיעה (!!!) מדובר ברחוב אחד (בודד!!!) שזרקו שם מס' פעמים כמה אבנים, ומדובר בילדים ואו בכמה בוגרים עקומים. וגם את זה אני לא מצדיק!
   3. "אמא טאליבאן ואבא סכין רותחת" אלו הם מקרים חריגים ובודדים, מה שכן, הם מאוד בולטים על פני השטח, כי הם נדירים!! אם תחפש (מעט) תמצא על כל מקרה חריג אצל החרדין תמצא עשרות (!) מקרים בציבור הכללי, וזה לא כ"כ חריג... ההוכחה, שזה לא מקבל הד תקשורתי נרחב כ"כ כמו מקרה בודד פה ושם, מה לעשות? כולנו בני אדם!
   4. לגבי בניין משרדים ברמה, ישנם כמה מרכזי משרדים ברחבי הרמה, ובהם אף מחלקות של העירייה, אתה מדבר על מתחם ספציפי שיוקם בע"ה' ברמת בית שמש ב', ועוד אכתוב עליו בקרוב.
   5. " מבחינתכם כל אשה היא שטן הבאה לפתות אתכם." תסלח לי שאני אומר את זה, אבל הייתי מתבייש לכתוב כזו שורה!!! מאות נשים באות ויוצאות את המרכזים בציבור החרדי, ולא עונה לאף אחת רע. בעלי העסקים מבקשים בצורה הכי מכובדת שתכנסנה בלבוש שלא פוגע ברגשות הציבור, ולמרות זאת מגיעות למרכזונים ברמה נשים בלבוש בכן פוגע הציבור החרדי מדי יום! אז א. איפה ההתחשבות? ב. שמעת על מקרים בודדים שמישהו העיז להעיר לאישה? שוב, מדובר באיש או שניים שכנראה מאוד כאב להם.
   6. שקרים בבחירות? לא ממש ידוע לי על מה אתה מדבר, אבל הצצה קטנה לעיתונות הכללית בעיר רואים אל מי מופנות טענות לשקרים, בעיקר לשלוחי הציבור שלכם, מידי שבוע אני רואה כתבות על ריצ'ארד פרס, או על מאיר בלעיש.
   7. " שאנחנו לא סובלים אתכם" כולכם " כולכם נטורי חרטא..." סיכמת את כל המלל שלך בשורה אחת, שינאה מדברת מתוך גרונך!! ויכול להיות שאתה כאוב את נושא בית שמש ועזיבת הציבור הכללי מהעיר, ואתה גם יודע ממה זה נובע, אבל אותך לא מעניינת האמת או המציאות, אתה את האשם "האמיתי" תפסת כבר מזמן, עוד לפני שהוא נולד...לרכישת מדיה (תמונות, וידאו ועוד) או להזמנת צלמים חייגו (24 שעות) 050-818-2424

למעלה

תגובות הגולשים:
1. הכהה את שיניו... 18-2-2010 08:44
* שי נחמני
אם עיקש תתפתל....
אגב כדאי לציין שכל ערי ארץ ישראל "יכבשו" תוך מספר שנים ע"י החרדים!!!!!!!
תזכורת: יהודי אינו ציוני!
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
קוד אימות
הכנס קוד אימות:
חדשות 24 » וידאו ותמונות - מקומי » יוסי גליק מגיש: התגובה לטוקבטיסט!!

וידאו ותמונות - מקומי
 · אלעד: פועל נפצע בכביש הביטחון - תמונות מהזירה
דן אביב | יום שלישי י"ז בסיוון תש"פ
 
 · כתבה - חלוקת תנורי חימום לקשישים וניצולי שואה שקופאים מקור - תמונות ווידיאו
דן אביב | יום ראשון א' בטבת תש"פ
 
 · פתח תקווה: שריפה בארון חשמל בבית ספר - תיעוד מהשטח
דן אביב | יום ראשון י"א בתמוז תשע"ח
 
 · בני ברק: שלושה פצועים קל בפיצוץ גז בדירה - תמונות
דן אביב | יום חמישי ח' בתמוז תשע"ח
 
 · תל אביב: כונני 'איחוד הצלה' העניקו סיוע לפעוטה שחולצה מרכב נעול-תמונות
דן אביב | יום חמישי ח' בתמוז תשע"ח
 
 · תל אביב: כוחות כיבוי ואיחוד הצלה פעלו באירוע דליפת חומ"ס - תמונות
דן אביב | מוצאי שבת כ"ו בסיוון תשע"ח
 
 · תמונות: כשבוע לפני הגעת הרבבות - ההכנות במירון בעיצומן
| יום שלישי ט' באייר תשע"ח
 
 · יום העצמאות בתל אביב: טינפו דגלי ישראל בדם כמחאה נגד אכילת בשר - תמונות
| יום חמישי ד' באייר תשע"ח
 
 · קרית גת: פועל נפצע בתאונת עבודה באתר בניה - גלריה
יוסי גור | יום שני כ"ד בניסן תשע"ח
 
 · קרית גת: פועל נפצע בראשו מפגיעת עץ בעבודת שתילה - גלריה
יוסי גור | יום שני כ"ח בטבת תשע"ח
 

מוסדות רחל אימנו | פרסום באתר | צור קשר | אודות האתר