חדשות 24 » וידאו ותמונות - אקטואליה » הלחץ נמשך - סטיקרים הודבקו על משאיות במעבר כרם שלום

הלחץ נמשך - סטיקרים הודבקו על משאיות במעבר כרם שלום

בצל הדיווחים על המשך הדיונים בעסקת גלעד שליט יצאו חברי מטה צבא החברים של גלעד למעבר כרם שלום והדביקו על משלוחי הסחורה שעל המשאיות שנכנסות לרצועת עזה סטיקרים שכתובים בשפה העברית ובערבית "גלעד שליט ישוחרר = רצועת עזה תנשום לרווחה..."

צילום: יוסי הופמן ורונן רוטפרב - חדשות 24  יום רביעי ג' באדר תש"ע
 

המאבק והלחץ הן על מדינת ישראל והן על רגשות תושבי רצועת עזה נמשך - במלוא העוצמה.
אמש בשעות הבוקר הגיעו עשרות פעילים ממטה החברים של גלעד למעבר כרם שלום כשברשותם אלפי סטיקרים אותם הדביקו על כל משאית שנכנסת לרצועה ועל הסחורה שנמצאת מעליה.

על הסטיקרים שכתובים בשתי שפות, בעברית ובערבית, נכתב:
"תושבי עזה: כבר 3.5 שנים אתם בני ערובה של מנהיגי החמאס ושל האינטרסים שלהם. גלעד שליט ישוחרר = רצועת עזה תנשום לרווחה..." בתחתית הסטיקר חתומים "החברים של גלעד".

כזכור, לפני מספר חודשים היו אזרחי מדינת ישראל והעולם בטוחים כי ישנה התקדמות משמעותית במשא ומתן על שחרורו של גלעד שליט, בצל דיונים של פורום השבעייה שעות לתוך הלילה. אך המשא ומתן התפוצץ לאחר שהחמאס סירבו להצעה שהגישה להם ישראל.

החמאס אמר כי הוא מסרב להצעה אך יחד עם זאת הדגיש כי העיסקה לא מתפוצצת והמשא ומתן ימשך. לאחר מכן יצא המתווך המצרי לחופשה ובימים הקרובים הוא צפוי לחזור לארץ.

על פי דיווחים שפורסמו אתמול (שלישי) נאמר כי ישראל העבירה לפני כחודש וחצי הצעה חדשה וכעת כאשר המתווך הגרמני ישוב ארצה יימשכו הדיונים על ההצעה האחרונה של ישראל.

ההצעה שהעבירה ישראל לחמאס הוגדרה על ידי המתווך הגרמני ראויה ולגיטימית. וראש הממשלה, בנימין נתניהו העביר מסר לחמאס בעת ביקורו ברוסיה: מדובר בהצעה הישראלית האחרונה.
© כל הזכויות שמורות לאתר "חדשות 24"לרכישת מדיה (תמונות, וידאו ועוד) או להזמנת צלמים חייגו (24 שעות) 050-818-2424

למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   חדשות 24 » וידאו ותמונות - אקטואליה » הלחץ נמשך - סטיקרים הודבקו על משאיות במעבר כרם שלום
מבזקים ותמונות | מבזקי חדשות | פרסום באתר | צור קשר | אודות האתר