חדשות 24 » וידאו ותמונות - אקטואליה » ארבעה בני משפחה אחת נהרגו בתאונת דרכים בנגב

ארבעה בני משפחה אחת נהרגו בתאונת דרכים בנגב

בתאונת דרכים קטלנית שאירעה אמש בצומת רמת חובב שבנגב נהרגו ארבעה בני משפחה כאשר רכב מסחרי צבאי ביצע עקיפה בכביש ונכנס ברכב המשפחתי, כוחות ההצלה שהגיעו במהירות למקום לא יכלו להתקרב לרכב שעלה באש, רק לאחר הכיבוי גילו את גודל האסון, 4 בני משפחה נהרגו בתאונה

יהודה לורבר מפקד זק"א נגב, אמר "תוך כדי עבודת חילוץ שלושת הגופות שנשרפו ברכב כתוצאה מהתאונה המחרידה, הצלחנו לאתר גופה נוספת ובכך מס' ההרוגים בתאונה עולה ל-4 הרוגים. לצערי המתנדבים עדיין לא מתאוששים מהתאונה המחרידה שהייתה בשבוע שעבר בה נהרגו 5 ממשפחה אחת ואמש 3 הרוגים סמוך לעין גדי. מתנדבי זק"א נגב טיפלו בשבוע החולף בלמעלה מ-15 הרוגים בתאונות הדרכים". והוסיף "פעילות הקודש של המתנדבים תכנס לתוך הלילה בגלל הממצאים הרבים שיש בזירת התאונה".

צילום: נתי שפירא - דוברות זק"א  יום שני כ"ב באדר תש"ע
 

© כל הזכויות שמורות לאתר "חדשות 24"לרכישת מדיה (תמונות, וידאו ועוד) או להזמנת צלמים חייגו (24 שעות) 050-818-2424

למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
1. עד שלא יהיו עונשי מוות על רוצחים 8-3-2010 18:03
* רוחה
מהסוג הזה לא יהיה סוף לתאונות הדרכים אני אישית מכירה כמה רוצחים שעולים על הרכב ואם הם לא מפתחים מהירות של 150-160 קמ"ש האשה לא רגועה מספיק ... והנהג נאלץ להישמע להוראותיה ולהגביר מהירות !
תאונה קטלנית שבה הם יהיו מעורבים היא רק עניין של זמן המצחיק הוא שאף פעם לא תופסים אותו אתגר למשטרת ישראל פטרלו יותר בכבישים שימו עין על "נהגי מרוצים " בכביש 1 בכביש 443 וכד'. בהצלחה לכם.
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   חדשות 24 » וידאו ותמונות - אקטואליה » ארבעה בני משפחה אחת נהרגו בתאונת דרכים בנגב
מבזקים ותמונות | מבזקי חדשות | פרסום באתר | צור קשר | אודות האתר