חדשות 24 » וידאו ותמונות - קהילות הקודש » צפו: משלחת רישמית מעיריית ירושלים בסיור בקבר שמעון הצדיק

צפו: משלחת רישמית מעיריית ירושלים בסיור בקבר שמעון הצדיק

לאור תקיפת האברך באכזריות בשבת האחרונה כשיצא מתפילה בקבר שמעון הצדיק, נערך היום סיור רשמי נציגי עיריית ירושלים בראשות חבר המועצה ומחזיק תיק התשתיות הרב יעקב הלפרין (אגודת ישראל) שסיירו בציון התנא הקדוש ובשכונה היהודית במקום, לדבריו בסיור: סיירתי בשמעון הצדיק וראיתי את הפצוע מהשבת האחרונה, "אני חושב שחייבים להעמיק כאן את הבטחון מדובר במרכז ירושלים"

צילום: יחידת תצפית וחדשות 24  יום שלישי ב' באדר ב' תשע"א
 לאור תקיפת האברך באכזריות בשבת האחרונה כשיצא מתפילה בקבר שמעון הצדיק, נערך היום סיור רשמי נציגי עיריית ירושלים בראשות חבר המועצה ומחזיק תיק התשתיות הרב יעקב הלפרין (אגודת ישראל) שסיירו בציון התנא הקדוש ובשכונה היהודית במקום. לסיור התלווה הרב יוסף שווינגר מנכ"ל הרשות לפיתוח המקומות הקדושים שהסביר על המצוקות הבטחוניות וההצקות הקבועות למתפללי הציון הקדוש מביה"ס הערבי הממומן ומצוי באחריות עיריית ירושלים. האברך הרב מרדכי מזרחי הגיע אף הוא במהלך הסיור וסיפר את שעבר עליו.

הרב הלפרין אמר בסיור:
סיירתי בשמעון הצדיק וראיתי את הפצוע מהשבת האחרונה, "אני חושב שחייבים להעמיק כאן את הבטחון מדובר במרכז ירושלים, בתוך תוכה של ירושלים".  חייבים להציב כאן מצלמות למנוע ולזהות פורעים, הרעיון להקצות בי"ס לנערים ערבים  היה לא טוב, אני חושב שהמשטרה לא נוקטת באמצעים בכלל, וגם אם פונים אליהם ומתלוננים, אז הם מתלוננים 'מדוע באים להתלונן כביכול על כל שטות', מה זה נקרא לא שטות?, שיירצח פה יהודי?! אני חושב שצריכים לצעוק  היום לבקש ,להתחנן, להסביר, ולפעול בכל דרך העומדת לרשותנו בעיריית ירושלים על מנת לחזק כאן את הבטחון.
בסיום הסיור הוחלט לפנות ובהקדם לכל הגורמים ובראשם ליו"ר ועדת הפנים ח"כ דוד אזולאי (ש"ס) ולמפקד המחוז ניצב אהרון פרנקו בכדי שיפעלו להגברת בטחונם האישי של המתפללים.
© כל הזכויות שמורות לאתר "חדשות 24"לרכישת מדיה (תמונות, וידאו ועוד) או להזמנת צלמים חייגו (24 שעות) 050-818-2424

למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
1. שוינגר החתיך 9-3-2011 19:47
* ראיתי את התמונות
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   חדשות 24 » וידאו ותמונות - קהילות הקודש » צפו: משלחת רישמית מעיריית ירושלים בסיור בקבר שמעון הצדיק
מבזקים ותמונות | מבזקי חדשות | פרסום באתר | צור קשר | אודות האתר