חדשות 24 » וידאו ותמונות - קהילות הקודש » צפו: גדולי ישראל קבעו מזוזות בסניף "איחוד הצלה" בני-ברק

צפו: גדולי ישראל קבעו מזוזות בסניף "איחוד הצלה" בני-ברק

מרן שר התורה הגר"ח קניבסקי אמש בטקס: "שלא תהיה עבודה מלבד דברים משמחים" • מרן הגר"נ קרליץ: "שלא ייצא שום מכשול תחת ידיכם" • גדולי ישראל בירכו את התורמים הרבים בכך שיש להם חלק בפעילות הקודש של הצלת חיים • הערב: כנס הרבנים השנתי לרבני "איחוד הצלה" מכל רחבי הארץ בראשות מרנן ורבנן גדולי ישראל, אדמו"רים ואישי ציבור רבים.

בהתרגשות רבה קיבלו אמש ראשי "איחוד הצלה", ומתנדבי הארגון מסניף בני ברק, את מרן שר התורה הגר"ח קניבסקי שליט"א ומרן הגר"נ קרליץ שליט"א, שהגיעו לחנוכת הסניף החדש בבני ברק, ושמעו סקירה מקיפה מראשי הארגון על פעילות הקודש של 'איחוד הצלה' בכל רחבי הארץ ובעיר בני ברק בהתנדבות מלאה 24 שעות ביממה ובמסירות של ממש, בהכוונת רבני הארגון וע"פ ההלכה. 

גדולי ישראל שליט"א המכוונים כל ימות השנה את פעילות ארגון ההצלה הארצי, שאלפי מתנדביו בכל הארץ מקדישים עיתותיהם להצלת חיים ללא תמורה ועפ"י ההלכה, בירכו את המתנדבים המסורים ובני משפחותיהם.

לאחר מעמד קביעת המזוזה, בירך מרן הגר"ח קניבסקי שליט"א, את יו"ר הארגון הרב זאב קשש ונשיא הארגון ר' אלי ביר, ואמר בדבריו "שלא תהיה למתנדבים עבודה מלבד דברים משמחים".

לאחר מכן הגיע למעמד מרן הגר"נ קרליץ שליט"א, אשר בירך את ראשי הארגון והמתנדבים המסורים, "שלא יזדקקו לשירות של המתנדבים, אך במידה וזקוקים לכם שלא ייצא שום מכשול תחת ידיכם".

מרנן גדולי ישראל שליט"א, בירכו את כל התורמים לארגון "איחוד הצלה", בכך שיש להם חלק בפעילות הקודש של הצלת חיים, וכי בזכות תרומתם יזכו לישועה ורפואה.

 

יצוין, כי מעמד זה שהחל אמש, מהווה את שיאו של האירוע הגדול בחנוכת הסניף החדש של "איחוד הצלה – בני ברק". שייערך הערב, יום שני, יתקיים כנס הרבנים השנתי של רבני "איחוד הצלה" מכל הארץ, בהשתתפות גדולי ישראל, ביום עיון שמוקדש לנושא רפואה והצלת חיים בראי ההלכה. לאחר מכן יימשך מעמד חנוכת הבית של סניף הארגון בבני ברק, בהשתתפות מרנן ורבנן גדולי התורה , אדמו"רים, אישי ציבור רבני השכונות והקהילות בעיר.

צילום: דן אביב - סוכנות הידיעות "חדשות 24"  יום שני ט"ז בתמוז תשע"ג
 

 © כל הזכויות שמורות לאתר "חדשות 24"לרכישת מדיה (תמונות, וידאו ועוד) או להזמנת צלמים חייגו (24 שעות) 050-818-2424

למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
1. איחוד הצלה 24-6-2013 12:41
*
בכל מקום ובכל שעה
2. פשוט להתרגש מרשים יפה גדוווללללל מדהים בקיצ.. 24-6-2013 22:35
* נתי האוהד !!
מזל טוב לכל מתנדבי ואוהדי ״איחוד הצלה״ בארץ ובעולם וצוות בני ברק בפרט המון הצלחה מאחלים לכם כולנו ומזל טוב לרגל ההתרחבות לבית המתנדב החדש ומחזיקים לכם ידיים להמשך.. מאיתנו כל עם ישראל..!
3. אפי פלדמן 25-6-2013 16:05
* משה
אפי פלדמן איזה כבוד אתה עושה לאיחוד
4. איחוד 25-6-2013 17:16
* יוסי
זהו זה חוצפנים עד היום היה לכם רק בי"ם מהיום והלאה יש לכם גם בב"ב
5. איחוד הצלה 25-6-2013 17:25
* כתר הרימון
היה אירוע לפניםםםםםםםםםםם
6. הפקה מטורפת 26-6-2013 00:59
* יוסף כהן
אין על ההפקות של איחוד הצלה איזה ערב איזה עצמה
והכל בתודות רבות לתורמי הערב המיוחד
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   חדשות 24 » וידאו ותמונות - קהילות הקודש » צפו: גדולי ישראל קבעו מזוזות בסניף "איחוד הצלה" בני-ברק
מבזקים ותמונות | מבזקי חדשות | פרסום באתר | צור קשר | אודות האתר