חדשות 24 » וידאו ותמונות - מקומי » ''לא הולך'' לפורצים ולגנבים ברמת השרון
צילום: דוברות רמה"ש

''לא הולך'' לפורצים ולגנבים ברמת השרון

הבוקר נתפסו על חם פורצים שניסו לגנוב רכוש מבית ברחוב נחל הבשור * כוח השיטור המשולב של רמת השרון מלווה במספר ניידות של משטרת גלילות הגיע לאזור ובתוך דקות ספורות עצרו את החשודים והובילו אותם לחקירה * מקרה דומה ארע לאחרונה במתחם הסינמה סיטי- כוח השיטור המשולב עצר אז חשוד בפריצה לרכבים

מאת:  כתב "חדשות 24"   יום ראשון י"ב באדר תשס"ט
קישורים ממומנים** 2525 - תמונות ומבזקי חדשות און ליין**
קישורים ממומנים

"לא הולך" לאחרונה לחבר'ה שפורצים לבתים ברחבי רמת השרון, לאחר שבשבועיים האחרונים נתפסו "על חם" מספר פורצים בשני מקרים שונים של ניסיונות פריצה שאירעו בעיר. מה שאותם גנבים לא יודעים כנראה, הוא שעיריית רמת השרון הידקה בחודשים האחרונים את שתוף הפעולה עם המשטרה והגבירה את פעילות כוחות השיטור המשולב, לצד פעילות גלויה וסמויה של כוח שיטור מיוחד שפועל ברחבי העיר. בפועל פרושים כיום כוחות גלויים וסמויים ברחבי העיר בגודל של פי שלושה מהעבר.גונן אליאסי- דובר העירייה סיפר בראיון לפורטל הקולי כי היום יום א' לפנה"צ נתפסו על חם שלושה פורצים שניסו לגנוב רכוש מבית ברחוב נחל הבשור. בעל הדירה הפתיע את החשודים ואלה פתחו במנוסה. כוח השיטור המשולב של רמת השרון מלווה במספר ניידות של משטרת גלילות, הגיע לאזור בתוך דקות ספורות והחל בהליך סריקה. תוך זמן קצר, נתפסו שלושת החשודים בגילאי שלושים פלוס, ברחוב הסמוך כשניסו להימלט עם רכבם (טנדר פורד בצבע לבן). החשודים נעצרו והובלו לחקירה במשטרת גלילות.


מקרה דומה ארע בשבוע שעבר, כאשר כוח השיטור המשולב ערך מארב סמוי באזור הסינמה-סיטי. הכוח הבחין בחשוד המסתובב בין המכוניות ולאחר שעצרו אותו לבדיקה, גילו ברכבו ציוד מחשוב גנוב שנגנב דקות ספורות קודם לכן.


ראש עיריית רמת השרון איציק רוכברגר: "המדיניות בה אנו נוקטים לפיה יש לראות יותר שוטרים בשטח שיפגינו נוכחות ויתרמו לביטחון התושבים- החלה להוכיח את עצמה בשטח. אנו יוצאים מנקודת הנחה, שיש להמשיך ולהוסיף משאבים ולפעול בכל האמצעים העומדים לרשותנו בשיתוף המשטרה, בכדי להגביר את תחושת הביטחון ברמת השרון".

ה"שיטור המשולב", יוזמתו של ראש העיר איציק רוכברגר, קרם עור וגידים במהלך הקדנציה הקודמת. העירייה דאגה להכשרת ניידת שיטור מיקצועית, והמשטרה מצידה תרמה את כוח האדם המיקצועי, (שוטרים), שפועלים אך ורק בתחומי רמת השרון. כוח השיטור המשולב מטפל בכל נושא אכיפת החוק בעיר, כולל אכיפת חוקי העזר העירוניים, במטרה לאכוף את החוק, להפגין נוכחות ולשמור על הסדר הציבורי.

יצוין, כי במסגרת הידוק שת"פ עם המשטרה, העירייה רכשה עוד שתי ניידות לכוח השיטור המשולב של רמת-השרון, נוסף על הניידת המפטרלת בעיר בשנים האחרונות. זאת לצד כוח מיוחד של שוטרים, שפועלים בחודשים האחרונים ברחבי העיר בצורה גלויה וסמויה.

ניתן להאזין לראיון בפורטל הקולי שמספר 0508202424לרכישת מדיה (תמונות, וידאו ועוד) או להזמנת צלמים חייגו (24 שעות) 050-818-2424

למעלה

תגובות הגולשים:
1. חחחח 8-3-2009 23:12
* חיים
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
קוד אימות
הכנס קוד אימות:
חדשות 24 » וידאו ותמונות - מקומי » ''לא הולך'' לפורצים ולגנבים ברמת השרון

וידאו ותמונות - מקומי
 · אלעד: פועל נפצע בכביש הביטחון - תמונות מהזירה
דן אביב | יום שלישי י"ז בסיוון תש"פ
 
 · כתבה - חלוקת תנורי חימום לקשישים וניצולי שואה שקופאים מקור - תמונות ווידיאו
דן אביב | יום ראשון א' בטבת תש"פ
 
 · פתח תקווה: שריפה בארון חשמל בבית ספר - תיעוד מהשטח
דן אביב | יום ראשון י"א בתמוז תשע"ח
 
 · בני ברק: שלושה פצועים קל בפיצוץ גז בדירה - תמונות
דן אביב | יום חמישי ח' בתמוז תשע"ח
 
 · תל אביב: כונני 'איחוד הצלה' העניקו סיוע לפעוטה שחולצה מרכב נעול-תמונות
דן אביב | יום חמישי ח' בתמוז תשע"ח
 
 · תל אביב: כוחות כיבוי ואיחוד הצלה פעלו באירוע דליפת חומ"ס - תמונות
דן אביב | מוצאי שבת כ"ו בסיוון תשע"ח
 
 · תמונות: כשבוע לפני הגעת הרבבות - ההכנות במירון בעיצומן
| יום שלישי ט' באייר תשע"ח
 
 · יום העצמאות בתל אביב: טינפו דגלי ישראל בדם כמחאה נגד אכילת בשר - תמונות
| יום חמישי ד' באייר תשע"ח
 
 · קרית גת: פועל נפצע בתאונת עבודה באתר בניה - גלריה
יוסי גור | יום שני כ"ד בניסן תשע"ח
 
 · קרית גת: פועל נפצע בראשו מפגיעת עץ בעבודת שתילה - גלריה
יוסי גור | יום שני כ"ח בטבת תשע"ח
 

מוסדות רחל אימנו | פרסום באתר | צור קשר | אודות האתר