חדשות 24 » וידאו ותמונות - פוליטי » צפו: דיון סוער נערך בועדת הפנים בנושא אבטחת הר הזיתים!

צפו: דיון סוער נערך בועדת הפנים בנושא אבטחת הר הזיתים!

דיון מיוחד התקיים הבוקר בוועדת הפנים בעקבות מחדל האבטחה של המשטרה בהר הזיתים. הדיון התקיים לאור פניית הוועד הבינלאומי להגנת הר הזיתים והשתתפו בו חברי הכנסת יעקב ליצמן, ח"כ מנחם אליעזר מוזס, ח"כ ישראל אייכלר, ח"כ יעקב אשר הרב אורי מקלב, ח"כ דוד אזולאי, וח"כ אורית סטרוק.

ח"כ אברהם מיכאלי אמר בדיון: "מי היה מאמין שהר הזיתים יהפוך למקום מסוכן שאנשים מפחדים להגיע לשם. המשטרה מזלזלת במקום וחייבים לשנות את המצב".

ח"כ לשעבר אריה אלדד חידד אף הוא כי מדובר בבעיית אבטחה מצד המשטרה ואמר: "כשהמשטרה רוצה היא יודעת לתת מענה זה רק עניין של רצון וסדרי עדיפות. אם המשטרה תרצה היא יכולה למנוע את הסבל של רבבות העולים להר ויכולים להשיג שקט. כל גוף מפיל את האחריות על השני אבל בסופו של דבר מי שצריך בפועל להעניק אבטחה לא עושה זאת כראוי".

גם ח"כ יעקב ליצמן הזדעק ואמר בדיון: "נושא אבטחת הר הזיתים חייב להיות בראש סדרי העדיפות. גם התחבורה הציבורית להר הזיתים אינה משופרת וגם נושא זה צריך להיפתר".

בסיכום הדיון הודיעה יו"ר הוועדה ח"כ מירי רגב כי היא דורשת מהשר לביטחון פנים להופיע בפני הוועדה עם תשובות מדויקות על האבטחה בהר הזיתים ובכוונתה לקיים דיון נוסף בעוד חודשיים.

צילום: "חדשות 24"  יום שני ח' בכסלו תשע"ד
   


© כל הזכויות שמורות לאתר "חדשות 24"לרכישת מדיה (תמונות, וידאו ועוד) או להזמנת צלמים חייגו (24 שעות) 050-818-2424

למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   חדשות 24 » וידאו ותמונות - פוליטי » צפו: דיון סוער נערך בועדת הפנים בנושא אבטחת הר הזיתים!
מבזקים ותמונות | מבזקי חדשות | פרסום באתר | צור קשר | אודות האתר