חדשות 24 » וידאו ותמונות - תאונות דרכים » 2 הרוגים בתאונת דרכים קטלנית בצומת אמונים סמוך לאשדוד

2 הרוגים בתאונת דרכים קטלנית בצומת אמונים סמוך לאשדוד

הלילה סמוך לחצור אירע תאונת דרכים קשה בין 2 כלי רכב בצומת אמונים בכניסה לאשדוד, למקום הגיעו צוותים גדולים של מגן דוד אדום, הצלה, וזק"א. לאחר ניסיונות החייאה ממושכים נקבע מוות ל-2 מנוסעי הרכב ופצועים נוספים פונו במצב בינוני וקשה לבית החולים.

משה לפא מתנדב זק"א, אמר: "מדובר בתאונה בין שני כלי-רכב. רכב מסוג מציבושי עף לתעלה בצד הכביש. הרכב השני נפגע גם כן בצורה קשה מאוד. ברכב המציבושי הצלחנו להוציא לאחר מס' דקות  את שני הנוסעים - שהיו לצערי ללא רוח חיים. ברכב הנוסף היו שני פצועים, בעזרת צוות כיבוי חילצנו אותם מהרכב. הם קיבלו טיפול רפואי ופונו לבית החולים. לצערי מדובר בתאונה קשה מאוד, ההערכה כי מדובר באי ציות לרמזור האדום של אחד הרכבים היות ומדובר בכביש שאינו בעייתי. ואין בעיה של שדה ראייה".

צילום: משה ובר - דוברות זק"א  יום רביעי י"ב בשבט תש"ע


© כל הזכויות שמורות לאתר "חדשות 24"

לרכישת מדיה (תמונות, וידאו ועוד) או להזמנת צלמים חייגו (24 שעות) 050-818-2424

למעלה

תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
1. ....... תכנסו !! 6-2-2010 11:23
* אנונימי
זה ממש ממש עצוב !!
והמחלצים יכלו לעשות מאמץ ולא להתייאש עד שהם יחזרו לחיים ! כולם פה בגן יבנה עצווביייייייייים ! כולם מדברים על זה ואתם יכלתם לנסות ! עד שהם היו חוזרים לחיים !
2. אבלללללל 3-7-2010 04:34
* חסוי
תגובה לתגובה שלך לא יכלו לעשות כלוםם שמד"א באו דניאל כבר לא הייתה בחיים ובבית חולים צחי מת מהפצעים שלוו לא היה לעם כבר מה לעשות לצערם ולצערנו נותר לנו רק מזכרות ותמונות !!
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   חדשות 24 » וידאו ותמונות - תאונות דרכים » 2 הרוגים בתאונת דרכים קטלנית בצומת אמונים סמוך לאשדוד
מבזקים ותמונות | מבזקי חדשות | פרסום באתר | צור קשר | אודות האתר