חדשות 24 » וידאו ותמונות - תאונות דרכים » תיעוד מהשטח: אשה נהרגה ופצוע אנוש בתאונה בכביש 6

תיעוד מהשטח: אשה נהרגה ופצוע אנוש בתאונה בכביש 6

הקטל בכבישים: כביש 6, ממחלף עירון לכיוון עין תות, אירעה בשעות הצהריים תאונה קשה בין מספר כלי רכב, חובשי 'איחוד הצלה' העניקו טיפול רפואי ראשוני לאדם כבן 60 שנפצע באורח אנוש לאחר שחולץ מהרכב ע"י צוותי הכיבוי, בזירה טופלו אף 2 נפגעים באורח קל, ולמרבה הצער נקבע מותה של אשה כבת 60 ששהתה ברכב.

דודי רוזנברג חובש 'איחוד הצלה' שנתקל בתאונה סיפר: "במשך זמן רב פעלנו יחד בשיתוף עם הכיבוי לחלץ את הנפגע באורח אנוש מהרכב, הענקנו לו טיפול ראשוני מציל חיים והוא פונה במסוק להמשך קבלת טיפול בבית חולים, הנפגעים הנוספים טופלו בזירה ופונו באמבולנסים לבתי החולים, למרבה הצער אחת הנפגעות בתאונה כתוצאה מעוצמת הפגיעה נקבע מותה במקום".

צילום: יוסי הופמן, אהרון ברוך ליבוביץ, ורוני בר - חדשות 24  יום שלישי כ"ט בטבת תשע"ב


© כל הזכויות שמורות לאתר "חדשות 24"

לרכישת מדיה (תמונות, וידאו ועוד) או להזמנת צלמים חייגו (24 שעות) 050-818-2424

למעלה

תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
1. איך? 24-1-2012 15:17
* צופה
איך איחוד הצלה נמצאים בכל מקום בארץ ובכל זמן? פשוט צדיקים ומלאכים יחדיו!!!!

אחד שמעריך
2. החובש שרואים פה הוא גר באלעד 24-1-2012 16:19
* אלעדי
איך הוא הגיע לשם??
3. ביטול התאונות בדרכים 24-1-2012 16:31
* אלחנן שוחט
לכבוד
שר התחבורה ובטיחות בדרכים מר ישראל כץ
שלום רב
הנדון : ביטול תאונות דרכים
מניעת תאונות דרכים באמצעות מערכת למניעת תאונות דרכים (ממת"ד)הממת"ד מחנך ומחדיר תרבות נהיגה . המערכת תקצר את אורך זמני הלימוד לסדרי גודל של חודשים . צורת החינוך במערכת המוצעת היא בדומה להוספת מאות אלפי שוטרי תנועה . המערכת עובדת על בסיס חונכות אישית . לכל נהג סורר יוצמד "שוטר חונך" . השוטר יהיה כמובן שוטר ווירטואלי אבל י...היה בנוכחות מלאה . "אפקט האח הגדול" מטופל ביסודיות והשוטר הווירטואלי יופיע רק כאשר הנהג עובר עברה. פרטיות האזרחים תשמר בקפדנות ולא ירשם ולא ישמר כל מידע הקשור לנהגים הנוהגים כחוק . יש לי הרגשה לא נעימה כי ניתן להציל מאות אנשים בשנה ולא מצילים . לכך נלווים הפצועים באלפים וכן הפסדים כספיים ניכרים . כיום ניתן להפעיל מערכת מצומצמת בסדר גודל של עשרות רכבים להדגמת ייתכנות . כל הכלים קיימים ולא משתמשים בהם . המערכת תעזור לשוטרים בזיהוי עברייני תנועה ובכך תעזור באכיפת החוק והקטנת הפגיעות בנפש וברכוש. הנהגים יבינו עם הזמן כי לא ניתן להתחמק מידי החוק כאשר כל עברה תזוהה ותתועד. הבנה זו היא הדרך החינוכית בה ניתן לגרום לנהגים לא לבצע עברות ולהתנהל בכבישים על פי החוק והסדר המתאימים לתנאי הדרך .אני מוכן להתייצב בכל מקום ובפני כל פורום על מנת להסביר את המערכת המוצעת ולענות על שאלות ככל שאדרש.
תודתי נתונה מראש על כל עזרה בקידום הנושא .
כתובתי : ת. ד. 75 תמרת 36576 . נייד : 6241523 – 050 .
בברכה
אלחנן שוחט
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   חדשות 24 » וידאו ותמונות - תאונות דרכים » תיעוד מהשטח: אשה נהרגה ופצוע אנוש בתאונה בכביש 6
מבזקים ותמונות | מבזקי חדשות | פרסום באתר | צור קשר | אודות האתר