וידאו קליפיםמוזיקה למגזר החרדי והדתי

צפו: “האחים זכאי” – בסינגל וקליפ ראשון – “תדמיין”

מדינת ישראל סיימה ככל הנראה עם נגיף הקורונה, החיים חזרו לסדרם ויש תחושה של הקלה באוויר. ועדיין, בימים הרבים שהיינו ספונים בבית בין סגרים ומגבלות נוצרו גם דברים טובים , היצירה הזאת למשל, שנולדה עמוק בחדר, בשיא המלחמה בנגיף.

אלישע זכאי ואחיו אייל, צמד זמרים צעירים ומוכשרים , מביאים משב רוח רענן בשיר שתיאר את היציאה מההסגר, לעולם חדש ובריא. “תדמיין” כתוב מדויק, הוא מנבא את המציאות העכשווית ומתאר את החזון ליום שאחרי. “תדמיין” הוא הדואט הראשון של הזכאים , והוא מספק רמז עבה על משאלתם ומשאלת העם לגאולה אמיתית. “תדמיין אלפים שרצים לאותו כיוון”, אלישע זכאי בן 21 ,מבית שמש, בעל חברת הפקות לסרטוני שיווק ופרסומות ואחיו של אייל זכאי בן ה – 17 ,תלמיד בכיתה י”א, נ ושמים מוזיקה כבר מלידתם .

אביהם הלל, הוא זמר שהטמיע צלילים מוזיקליים באופי המשפחה, ועדיין, האחים התגלגלו בשירים והופעות קטנות, אך לא מיצו את כישוריהם האמיתיים . כמו אמנים רבים הם התעוררו בגלל ואולי ‘בזכות’ הקורונה. “השיר שלנו מדבר על כמה אנחנו מפוצלים כעם , ושוכחים ממטרת העילית שלנו, מהחזון – אחדות ועבודת ה’ משותפת. בשונה משירים יהודיים עצובים המדברים על הקרע בעם – אנחנו לא בעמדת המטיפים אלא נכנסים לחלום מתוק ו…מדמיינים !”.

אחיו אייל מציע לכולנו, לדמיין. “תדמיין קורא לכל מאזין שלנו, להתקרב, מתוך רצון ומשאלה לאחדות העם, האמונה שלנו היא שכך זה יצליח” הוא חותם . העובדה שהמסר מגיע בכפולות, רק מחזק את הסיכוי להגיע להצלחה. השניים מצביע ים על הכוח שיש באחים מאוחדים היוצרים יחד מוזיקה יהודית , טהורה ובועטת .

הם מייחלים שכולנו נתחבר ונתקרב יחד למטרת החזון המשותף. לשיר מת לווה קליפ מרהיב ומעורר מחשבה, שדוחק בכולנו לקחת הפוגה מהשוטף ו… לדמיין.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close