מוזיקה למגזר החרדי והדתי

צפו: קובי גרינברג – “כי תעבור במים” בהופעה חיה

הזמר קובי גרינבוים ממשיך להסתער על הפלייליסט: בדרך לאלבום הבכורה הוא משחרר סינגל נוסף, רגוע יותר ואלקטרוני פחות , שיר שמלטף את הנשמה ומציג צד נוסף באופי המוזיקלי של גרינבוים.

בשנה האחרונה מציג גרינבוים יכולת מופלאה וסייעתא דשמיא גדולה בבחירת שירים , לחנים ועיבודים. עד כה, כל השירים שניפק בדרך לאלבום הבכורה סומנו כ”בינגו”. ב”ה, הסינגלים והדואטים הקוד מים )”ויקבץ”, “מי שאוהב”, “שכוייח”( התקבל ו באהדה רבה ע”י ציבור בני הישיבות, באירועים וגם בתקשורת , והפכו מיד ללהיטים המושמעים תדיר. כעת בערב ראש חודש, משחרר קובי את הסינגל הרביעי והאחרון לפני האלבום שיצא בע”ה בקיץ הבעל”ט – “כי תעבור במים”.

שיר שהוא יצירה, בלדה מרגשת ונוגעת בלב, עם לחן מדו יק של אלי קליין שמרים מעלה את הטקסט המיוחד ומביא אותו לעוצמות רגש מהסוג שכולנו צריכים בעת הזאת . “רציתי מאוד שהשיר האחרון שחותם את מסגרת הסינגלים שלפני הוצאת האלבום , יהיה מרגש, פשוט ונוגע”, אומר גרינבוים.

“שילוב של המילים עם הלחן של אלי קליין והעיבוד של הצמד קליין & ברי הופכים את השיר הזה לאחד , שאי אפשר להפסיק לזמזם אותו”. כמיטב המסורת אצל קובי, לסינגל החדש צולם קליפ יפהפה שמלווה את השיר. תלמיד י ישיבת שערי יצחק בבית חלקיה, שמעו את השיר התחברו אליו והצטרפו לצילום הקליפ, התוצאה משובבת ומרגשת , אל תחמיצו אותו.

לחן: אלי קליין | עיבוד והפקה מוזיקלית: אלי קליין & איצי ברי | קליפ: שרולי ברונכר

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close