מוזיקה חרדיתתיעוד מהופעות

צפו: בני פרידמן הפתיע במופע בבנייני האומה

אלפים השתתפו בהופעת הענק של הזמר החסידי הבינלאומי בני פרידמן, שהתקיימה בבנייני האומה בירושלים, ופתחה את אירועי הקיץ בתעשיית המוזיקה החסידית, בה אירח את גדולי הזמר חיים ישראל, ביני לנדא, ואת אמן והיוצר מנחם שוקרון. בהופעה המרשימה, צוות ההיגוי והתכנון של חברת “צבעים הפקות” – ישראליק נאבול, מני לרר והמפיק יונתן יחיאל, השקיעו בפרטים הקטנים, והביאו דברים חדשים שהציבור לא רואה בכל הופעה.

החל מבמת לדים ענקית ומרשימה, פתיח וידיאו מרהיב שצולם כשבני נמצא בניו יורק ועולה על מדי טייס, כשמטוס ענק נעמד במרכז הבמה באנימציה שהופקה על ידי חברת ‘ויזואל לייב’ המוכשרים, בני ירד ממדרגות המטוס לקול תשואות הקהל וזיקוקי דינור בשירת תודה סוחפת. בשיא המופע יצאו להקות מתופפים משורות הקהל והפתיעו את בני בריקוד על הבמה בשיר ‘חראשו’. ועוד עשרות הפתעות לאורך כל המופע.

במהלך המופע בני פרידמן ביצע את מיטב הלהיטים שלו, כגון: עברי אנוכי, ימה, תודה, חראשו, ועוד, וכל זאת בליווי תזמורתו של המאסטרו אביה, אליו הצטרף מלך הדרבוקה ניסים ויצמן שהוסיף נופך משלו.

דואטים מרגשים נרשמו כאשר עלו לבמה חיים ישראל וביני לנדא, איתם ביצע את הלהיטים “נפשי שפכי”, “דע לך בני”, “כנפי רוח”, ועוד ועוד

בשיאו של המופע, בני פרידמן חשף שיר חדש שהולך לצאת בקרוב והקהל שקלט מהר את המילים והלחן שר אותו שוב ושוב.

לקראת הסיום, בני פרידמן הזכיר כי המופע נדחה פעם אחת עקב פטירתו של ר’ חיים קנייבסקי זצ”ל. והקדיש שיר מיוחד יחד עם כל הזמרים אורחים שירגשו את הקהל עד דמעות.

על ההפקה ותכנון המופע: חברת “צבעים הפקות” ויונתן יחיאל.

צילום: חיים טויטו

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close