מוזיקה למגזר החרדי והדתי

מנחם שוקרון בסינגל חדש – ארמונות של חול

היוצר והזמר מנחם שוקרון מציג סינגל חדש ארמונות של חול, אותו כתב יחד עם אורן DEGO עמנואל . התקווה של מנחם לחיבור בעם , היוותה את ההשראה לארמונות חול .

“בשיר הזה, אני מתפלל שיבואו נהרות של אהבה שישטפו את ארמונות החול, את המבצרים במים של אהבה. אם יצאנו להילחם ואין לנו לאן לחזור, איבדנו הכל”.

מנחם משתף כי השיר החדש מדבר על הנצחיות שלנו כעם, על כך שאנחנו יודעים לנצח הכל, אבל טרם הצלחנו לנצח את עצמנו, מיציאת מצרים ועד היום: מה שגרם למלכויות ישראל להתפרק אלו המאבקים הפנימיים שהיו לנו. החיבור של מנחם ואורן הגיע דרך חבר משותף, אורן הוא מפיק שעובד עם גדולי המוזיקה בארץ הוא בא מעולם שאינו שומר תורה מצוות הכתיבה נוצרה מדו שיח ביניהם שהתלכד לשיר. “יש לנו שיחות עומק על החיים , למרות ובזכות השוני שכל אחד מביא איתו, יש בינינו יותר מהמשותף מאשר מן הפריד”

מילים: בנינו ארמונות של חול, לשם ברחנו מהכל, תן לנהרות של אהבה לשטוף הכל, עד שנגדל. נצחנו הכל, עוד לא ניצחנו את עצמנו, תן ללהבות של אהבה לשרוף את כל מה שחוצץ בינינו, עד שנגדל. אם יבוא סוף עצוב טוב עטוף סוד שקוף נרקוד גם בחושך עד שהאור יצוף, עד שיהיה לאן לחזור, עד שנגדל, רק שנגדל.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close