מוזיקה חרדית

להאזנה: הרב יעקב סינגר בשיר חדש – “כי בו ישמח לבנו”

“כי בו ישמח ליבנו כי בשם קודשו בטחנו”. הרב יעקב סינגר כותב: “העולם החופשי והדמוקרטי המזויף בו אנו חיים, מנסה בכל כוחו לשכנע אותנו שהאושר שלנו תלוי בדברים חומריים ובחוויות מפונטזות. דוד המלך שהיה לו הכל, לימד אותנו דווקא הפוך. ” כי בו ישמח ליבנו” האושר האמיתי הפנימי יכול להימצא דווקא בעבודת השם. הוא נרכש על ידי שימת לב לנוכחות השם כל העת, אמונה עזה בו והתחברות אליו דרך לימוד התורה וקיום מצוותיו. זה המרשם של השם והעצה שלו לאושר אמיתי ומתמשך. כל דבר אחר שאנו מכירים הוא היום פה אך איננו מחר.

שיר זה מושלם לראש חודש אדר, אחד הרגעים השמחים בלוח השנה העברי, הממחיש את החיבור בין שמחה וקדושה. הוא מצית מחדש את התקווה לעתיד וגורם לאושר ליהודים בכל הדורות. אפילו בעצם השירה בלבד של השיר החדש והמרגש – “כי בו ישמח ליבנו”, אתה כבר מתמלא בהשראה בנוגע למציאות זו של שמחה בעבודת השם. תהנו!

_____________

תורמים 600 שקלים לילדים בעלי מוגבלויות (מצווה גם מכספי מעשרות) ומקבלים שני כרטיסים להגרלה על 🏡 דירת דופלקס חלומית בטבריה. ועל 🚗 ג’יפ יונדאי 2022. ועל💰 משכורת 10 אלף כל חודש למשך שנה.

כמו כן תקבלו כרטיס חינם להגרלת בונוס על 5000 ש”ח תווי קנייה. פינת אוכל יוקרתית. רכב ממונע לילדים. טבעת יהלום וזוג כרטיסי טיסה לארה”ב.

להצטרפות להגרלה ולפרטים נוספים כנסו: https://kolakupa.co.il/?af=news_24
____________

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close